2022/06/30
۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
خدمات‌رسانی مترو به تماشاگران دربی تهران

خدمات‌رسانی مترو به تماشاگران دربی تهران

نبض تجارت- مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از خدمات‌رسانی متروی تهران و حومه به تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و پرسپولیس خبر داد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، احسان حامد مقدم با اشاره به برگزاری مسابقه دربي در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ۲۶ اسفندماه، گفت: متروی تهران و حومه آمادگی دارد تا در روز پنجشنبه، تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال را جهت تماشای این مسابقه به ایستگاه ورزشگاه آزادی واقع در خط ۵ مترو منتقل کرده و در پایان مسابقه به مبادی اولیه بازگرداند.

وی با بیان اینکه زمان فعالیت خط ۵ متروی تهران در این روز تا ساعت ۲۲ است تصریح کرد: به منظور تسهیل تردد و رفاه حال مسافران و تماشاگران این مسابقه، اعزام قطارهای فوق‌العاده پیش‌بینی شده است و در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه ورزشگاه آزادی، این قطارها اعزام خواهند شد.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.