2022/08/09
۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد
دومين مرکز گياه پزشکي آموزشي منطقه 2 افتتاح شد

دومين مرکز گياه پزشکي آموزشي منطقه 2 افتتاح شد

نبض تجارت- دومين مرکز گياه پزشکي آموزش منطقه 2 در محله مرزداران افتتاح و فعاليت آن از ابتداي فصل تابستان آغاز شد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومي شهرداري  منطقه 2، علیرضا جعفری، معاون خدمات شهري و محیط زیست منطقه با اشاره به اهداف و برنامه‌هاي مديريت شهري در حفظ و نگهداشت فضاي سبز و حرکت در مسير ايجاد آرامش روحي و تلطيف محيط شهري گفت: باتوجه به ضرورت مشارکت شهروندان در حفظ محيط زيست و تشويق و ترغيب آنها به کاشت و نگهداري گلهاي آپارتماني در منازل توسعه مراکز گياه پزشکي و آموزشي در دستور کار قرار دارد.

  وي افزود: تا کنون  يک مرکز کلينيک گل و گياه در منطقه دوره هاي آموزشي مستمر کاشت و نگهداري گلهاي آپارتماني ،و... را برگزار ميکرد .
جعفری با اشاره به استقبال گسترده شهروندان از فعاليت‌هاي اين مرکز گفت:باتوجه به وسعت و ويژگي جمعيت پذيري منطقه به منظور تسهيل در دسترسي شهروندان به برنامه هاي آموزشي دومين مرکز گياه پزشکي و آموزشي منطقه ،احداث و راه اندازي شد.
وي افزود: اين مرکز با هدف ارائه آموزش ، مشاوره و تحقیق   در  محله مرزداران ،خیابان سازمان آب، حنب ساختمان mrf  احداث و فعاليت آن از ابتداي تيرماه آغاز شد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.