2022/10/02
۱۴۰۱ يکشنبه ۱۰ مهر
کاروان ورزشی شرکت مس عازم روسیه شد
به منظور شرکت در مسابقات ورزشی کارگری شرکت های جهان (فیفکو)

کاروان ورزشی شرکت مس عازم روسیه شد

نبض تجارت- تیم های ورزشی شرکت ملی صنایع مس ایران امروز جمعه 21 مرداد ماه در قالب کاروان ورزشی «رهپویان محرم» جهت شرکت در مسابقات ورزشی کارگری شرکت های جهان(فیفکو) عازم روسیه شد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل مس پرس، کاروان ورزشی شرکت ملی مس ایران شامل تیم دومیدانی سونگون و تیم فوتسال مس سرچشمه در این دوره از رقابت های فیفکو 2022 شرکت می کنند.


سال گذشته تیم کارگری مجتمع مس سرچشمه به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات ورزشی کارگری شرکت های جهان(فیفکو) در کشور امارات توانست با حضور قدرتمندانه، مقام قهرمانی جهان را از آن خود کرد.


بر اساس این گزارش، تیم فوتسال مس سرچشمه امسال نیز به پیشنهاد فدراسیون کارگری جمهوری اسلامی ایران، مجددا جهت حضور در مسابقات جهانی انتخاب شده تا بار دیگر بتواند باعث سربلندی کشورمان در میادین ورزشی باشد.


 در این دوره از مسابقات ورزشی تیم دو میدانی مجتمع مس سونگون و همچنین تیم های ورزشی فولاد هرمزگان، گل گهر سیرجان، فولاد سپاهان و ... حضور خواهند داشت.

گفتنی است، نخستین دوره مسابقات بین المللی کمپانی ها مسکو 2022 طی روزهای 21 تا 25 مردادماه در 21 رشته ورزشی در مجموعه بزرگ ورزشی لوژنیکی مسکو برگزار می شود که ورزشکاران شرکت های ایران در 4 رشته دوومیدانی، آمادگی جسمانی بانوان، دو تیم فوتبال 6 نفره آقایان و بسکتبال 3 نفره در این مسابقات حضور دارند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.