2024/06/20
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۱ خرداد
برپایی پردیس فرهنگی و غرفه‌های‌ خدمت‌رسانی منطقه ۱۹ در مراسم سالگرد امام (ره)

برپایی پردیس فرهنگی و غرفه‌های‌ خدمت‌رسانی منطقه ۱۹ در مراسم سالگرد امام (ره)

نبض تجارت- سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از برپایی پردیس فرهنگی و ۶۰ غرفه خدمت رسانی پذیرایی با مشارکت گروه های جهادی مردمی به مناسبت سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در ضلع شرقی حرم مطهر خبر داد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور ضمن تسلیت سالروز ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب افزود: پردیس فرهنگی منطقه ۱۹ همراه با استیج  در روز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه از ساعت ۱۷ و روز  ۱۴ خرداد  تا ساعت ۱۴ در ضلع شرقی حرم به زائرین خدمت رسانی خواهند کرد.

وی با اشاره به تدارک برنامه‌های متنوع در پردیس مشترک فرهنگی و اجتماعی با مناطق افزود: غرفه های کودک و نوجوان، عفاف و حجاب، عکس یادگاری و نمایشگاه عکس، راهنمای زائر، سلامت، مشاوره دینی، امام شناسی، سخنرانی و آثار حضرت امام(ره)، کلیپ‌هایی با موضوع امام و جوانان، امام و خانواده و... برپا می شود.

به گفته این مسئول در راستای میزبانی شایسته از زائران امام راحل ۶۰ غرفه با تدارک ۱۰۰ هزار پذیرایی با مشارکت گروه های مردمی و ۵ هزار پذیرایی آب، چای، شیر، کیک، میوه، و غذای گرم توسط منطقه مهیا می شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.