2024/06/20
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۱ خرداد
ساماندهی ۴۲۰ معتاد متجاهر و کارتن‌خواب با همکاری پلیس و مدیریت شهری در هفته گذشته
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ خبر داد:

ساماندهی ۴۲۰ معتاد متجاهر و کارتن‌خواب با همکاری پلیس و مدیریت شهری در هفته گذشته

نبض تجارت- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ از ساماندهی ۴۲۰ معتاد متجاهر و بی‌خانمان در ۷ روز گذشته با همکاری پلیس و همکاران شهرداری منطقه خبر داد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، سید امیر حسین ساداتی با اشاره به فعالیت های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، اداره آسیب‌های اجتماعی و شهرداران نواحی گفت: طبق آخرین جلساتی که شهرداران و معاونت‌های امور اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری با شهردار تهران داشتند، به مساله آسیب‌های اجتماعی و اجرای سومین مرحله از طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی به مدت ۱۰ روز در قالب کار ویژه در سطح شهر تهران تاکید شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه جلساتی با اداره کل آسیب‌های اجتماعی، مدیران امور اجتماعی و شهرداران نواحی برگزار شد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، شیفت بندی همکاران این حوزه در دو نوبت صبح و شب انجام شد.

معاون شهردار منطقه ۱۲ ادامه داد: طبق آمار جمع آوری شده در طول ۷ روز اخیر ۲۷۰ معتاد متجاهر و بی خانمان توسط نیروهای پلیس و ۱۵۰ نفر نیز توسط گشت های منطقه ساماندهی شدند.

وی بیان کرد: در حال حاضر یک دستگاه ون از سوی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در اختیار منطقه قرار گرفته؛ این در حالی است که از سوی شهرداری منطقه ۲دستگاه ون در اختیار کلانتری ۱۱۳، یک دستگاه ون در اختیار کلانتری ۱۱۶ و یک دستگاه ون نیز در اختیار تیم اجرایی کار ویژه آسیب‌های اجتماعی قرار دارد.

ساداتی در پایان تاکید کرد: طبق وعده‌ای که شهردار تهران در خصوص واگذاری ۵۰ دستگاه ون حامی شهر به مناطق، در انتظار دریافت حداقل دو دستگاه ون به صورت ویژه به شهرداری منطقه ۱۲ هستیم تا با افزایش ظرفیت ناوگان حامی شهر در این منطقه اقدامات بهتری را در این حوزه انجام دهیم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.