2020/09/25
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر
اهدای جایزه و لوح تقدیر اثر برتر طرح نوآورانه
در یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی؛

اهدای جایزه و لوح تقدیر اثر برتر طرح نوآورانه " نظارت هوشمند بر بازیابی پسماند شهری" به شهردار منطقه 2

نبض تجارت :جایزه و لوح تقدیر اثر برتر طرح نوآورانه " نظارت هوشمند بر بازیابی پسماند شهری" در یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی به رسول کشت پور شهردار منطقه 2 اهدا شد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، پیروز حناچی شهردار تهران بنا به نظر کمیته داوران علمی یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی طرح شهرداری منطقه 2 در زمینه " نظارت هوشمند بر بازیابی پسماند شهری" را به عنوان طرح برتر برگزید و با اهدای لوح تقدیر از رسول کشت پور شهردار این منطقه تقدیر کرد.
در متن این تقدیر نامه آمده است؛
با افتخار طرح نوآورانه ارزشمند با عنوان " نظارت هوشمند بر بازیابی پسماند شهری" که به کارفرمایی آن شهرداری انجام گرفته است، در محور طرح های نوآورانه " جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری مشترک بین مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران و مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور" بنا به نظر کمیته داوران علمی جشنواره به عنوان طرح برتر اعلام می گردد.
از مشارکت اثر بخش شما در یافتن راه حل های علمی و نوآورانه در خصوص حل نارسایی های شهری و روستایی قدردانی نموده و تداوم همت و موفقیت های شما را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.