2020/09/25
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر
دومين همراه سراي بيمار منطقه2 تهران آماده بهره برداری شد

دومين همراه سراي بيمار منطقه2 تهران آماده بهره برداری شد

نبض تجارت :شهردار منطقه 2 گفت: دومين همراه سراي بيمار اين منطقه در فضایی به مساحت 156مترمربع گشايش يافت.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : به دنبال تفاهم نامه وزارت بهداشت و درمان با شهرداری تهران،در خصوص احداث همراه سرای بیمار در نزدیکی بیمارستان های بزرگ، مدیریت شهری منطقه2 در راستای حفظ شان و کرامت همراهان و خانواده بیماران بستری در بیمارستانها ،احداث چند همراه سرای بیمار را در دستور کار قرار داد.
وی با اشاره به اینکه دومین همراه سرا در منطقه 2 آماده بهره برداری است گفت: اين مجموعه در فضایی به مساحت  156 مترمربع  در دوطبقه با  ظرفيتی بالغ بر30 نفر احداث شد.
وي گفت: اين مركز از امكانات رفاهي شامل آشپزخانه، غذاخوري، نمازخانه، ، حمام و سرويس بهداشتي برخوردار است.
شهردار منطقه 2 با اشاره به خدمات رسانی اولین همراه سرای بیماراین منطقه جنب بیمارستان رسول اکرم(ص)، افزود: نخستین مجموعه با همکاری خیریه رهروان سلامت، در دو طبقه ویژه خواهران و برادران با30 دستگاه تختخواب و تمامی امکانات اسکان و پذیرایی در خیابان ستارخان ،خیابان نیایش به صورت شبانه "از ساعت18 شب تا 9 صبح" پذیرای همراهان بیمار است.
کشت پوربا اشاره به اتصال همراه سراهای منطقه 2 به سامانه رهای بیمارستان های شهر تهران، گفت: پس از اتصال همراه سراهای منطقه 2 به شبکه رها این امکان فراهم شد که از تمامی بیمارستان های شهر تهران با همکاری مددکاری بیمارستانها پذیرش انجام شود و همین موضوع افزایش متقاضی را به دنبال داشته است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.