2020/09/25
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر
پنجمین نشست باشگاه علوم زمین برگزار می شود

پنجمین نشست باشگاه علوم زمین برگزار می شود

نبض تجارت : مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، پنجمین نشست باشگاه علوم زمین را با حضور استادان، ‌دانشجویان و علاقه مندان به علوم زمین در تالار کهکشان برگزار می کند.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، امیرحسین چیذری مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با اعلام این خبرگفت:  پنجشنبه 28 آذر 98 ساعت 9:30 الی 13 ، پنجمین نشست باشگاه علوم زمین  با سخنرانی سارا قلندری زمین شناس و هنرمند با عنوان «کاربرد هنر مرصع کاری(جواهرنگاری) در نگارگری» و «معرفی وبسایت "زمین من" » توسط نازنین اسلامی رضایی و «معرفی کتاب»توسط خانم دکتر جهادگر برگزار می شود.
چیذری خاطرنشان کرد : آشنایی با زمین شناس- هنرمند و کارآفرین سارا سجادی و گفت و گوی صمیمانه با میهمان ویژه استاد مهربان و جناب دکتر محسن پورکرمانی آخرین بخش از برنامه است.
وی با اشاره به اینکه حضور و عضویت کلیه علاقه مندان طبیعت و زمین در نشست های ماهانه باشگاه علوم زمین رایگان است افزود:علاقه مندان می توانند برای حضور در برنامه به نشانی تجریش، میدان قدس، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوی شهید صالحی،شماره22 ، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 96027012 تماس بگیرند .

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.