2020/08/09
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
همایش کسوف از پی یلدا

همایش کسوف از پی یلدا

نبض تجارت : مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، از برگزاری همایشی با عنوان کسوف از پی یلدا، در تالار کهکشان خبر داد.
به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، امیرحسین چیذری مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه دی ماه با جشن یلدای دوست داشتنی آغاز می شود و در روزهای اول دیماه یک خورشید گرفتگی جذاب اتفاق می افتد، به همین مناسبت مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، همایشی را با عنوان کسوف از پی یلدا در تالار کهکشان و رصدخانه مرکز اجرا می کند.
این همایش با همکاری شرکت هوش خلاق و باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی تهران روز جمعه 29 آذر ساعت 9 تا 1 برگزار می شود.
مدیر مرکز علوم خاطرنشان کرد: سخنرانیها با موضوعات « ازکنیا تا اندونزی » توسط علی ابراهیمی سراجی ، «کسوف ایرانی » توسط صدیقه نوری، « از تهران تا قونیه» توسط امین جمشیدی، «محاسبات در اقیانوس آرام » توسط محمد جواد ترابی،  «ابرهای چینی در آفریقا » توسط پریسا باجلان،  «جنوبگان در سایه » توسط حمید خدابخش،  «کسوف1374 » توسط نفیسه نعیمی پورو  «یلدا قبل از کسوف»  توسط محمدحسین الماسی ارائه خواهد شد.
چیذری عنوان کرد: ثبت نام برای حضور در این همایش الزامی است و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به آدرس https://evnd.co/z4ZBc مراجعه نمایند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.