2020/09/25
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر
بیمه رازی حامی روستاییان نوآور کشور

بیمه رازی حامی روستاییان نوآور کشور

نبض تجارت : نخستین رویداد معرفی و تقدیر از نوآوران روستایی کشور با نام “جشنواره روستایی شو” در سالن همایشهای ستاد توان افزایی و حمایت از سازمان های مردم نهاد شهر تهران برگزار شد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی ؛ در این جشنواره که با حمایت مالی و معنوی بیمه رازی برگزار گردید تعدادی از روستاییان کار آفرین و نوآور کشور در خصوص فعالیت خود و مسیری که برای موفقیت طی نموده اند با حضار صحبت کردند در ادامه بختیاری مدیر عامل بیمه رازی دقایقی را به سخنرانی پرداختند؛ وی ضمن تمجید از استعداد و نبوغ روستاییان گفت: این همه همت ، خلاقیت و نوآوری در میان روستاییان انسان را شگفت زده می کند و موجبات تکریم و تحسین این عزیزان را بر می انگیزد.

وی افزود: بیمه رازی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود وظیفه خود دانسته و می داند تا از این همه استعداد موجود در روستا حمایت کند.” وی در ادامه با یادآوری اهمیت بیمه در کسب و کار و فعالیت روستاییان گفت: قطعاً این فعالیتها که با زحمت و تلاش شما روستاییان به ثمر نشسته است نیازمند یک آینده نگری در خصوص مهار ریسکها و خطراتی است که این کسب و کاها را تهدید می کند. وی با ذکر حادثه سیل سیجان در استان البرز خاطر نشان کرد :“ در سیل سیجان، آینده نگری و هوشمندی طباطبایی دهیار روستا سبب شد زندگی بسیاری از روستاییان از خطر فروپاشی نجات یابد.
او با درک احتمال خطر برای روستا کلیه خانه های روستاییان سیجان را بیمه نمود و روستاییان بعد از حادثه و تخریب منازلشان ، اهمیت بیمه را به چشم دیدند و بیمه رازی نیز در کوتاه ترین زمان، خسارت را به حساب زیان دیده گان پرداخت کرد. امروز نیز بیمه رازی در استانهای سراسر کشور با افتخار آماده ارائه خدمات بیمه ای به روستاییاناست.” این جشنواره با تقدیر از روستاییان نوآور به اتمام رسید.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.