2020/08/09
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
جلسه شورای اداری موسسه اعتباری ملل برگزار شد

جلسه شورای اداری موسسه اعتباری ملل برگزار شد

نبض تجارت : جلسه شورای اداری موسسه اعتباری ملل با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، قائم مقام، معاونین و روسای محترم ادارات هفتم دی ماه 98 در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی موسسه برگزار گردید.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل محترم موسسه جلسه را با ذکرحدیثی از رسول مکرم اسلام(ص) آغاز و ضمن بیان نکات اخلاقی همکاران را به انجام بهینه امورمشتریان و مراجعین توجه داده و در ادامه به ذکر موضوعاتی در امور جاری موسسه پرداختند و در ادامه اظهار داشتند همواره  خداوندمنان را بر این نعمت شاکرهستیم که در کنارمان همکارانی صدوق، پاک دست، پرتلاش وخدوم قرار دارند و سپس  ضمن تقدیر و تشکر ویژه از جناب آقای مروجی که در طول سالها فعالیت موسسه با حفظ سمت قائم مقامی  مسئولیت خطیر معاونت مالی را نیز عهده دار بودند و با تشکر از زحمات آقایان عطاران و احمدی و سایر همکاران مدیریت حسابداری کل و بودجه جناب آقای سید روح الله علیپور را بعنوان معاونت مالی منصوب و بیان داشتند که با انتصاب ایشان امیدواریم روند و حرکت امور مالی بسیار سریع تر از قبل بچرخد.

در ادامه قائم مقام محترم موسسه جناب آقای مروجی نیز ضمن خیر مقدم و تبریک این انتصاب از دغدغه های سالها فعالیت خود در این سمت پر مشغله گفتند و با تشکر از آقایان عطاران و احمدی برای آقای علیپور نیزآرزوی موفقیت کردند.لازم به ذکر است جناب آقای مروجی کماکان در سمت قائم مقام و عضو هیئت مدیره به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
در ادامه آقای سید روح الله علیپور معاونت مالی نیز دقایقی برای حاضرین در جلسه صحبت و اظهار داشتند از حضور در کنار خانواده بزرگ ملل بسیار خوشحال و خرسندم و ضمن تشکر از هیات مدیره و مدیرعامل اظهار امیدواری نمودند که در مسئولیت جدید با هماهنگی و همکاری مدیران و همکاران زیرمجموعه بتوانند منشا خیر و برکت بوده و به روند رو به رشد و حرکت موسسه کمک نمایند تا به اهدافی که موسسه در پیش گرفته و چیزی جز خدمت به اقشار مختلف جامعه نیست نائل آیند. لازم به ذکر است آقای علیپور دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت مالی از دانشگاه تهران است و در سوابق کاری ایشان حضور در پست های مدیریتی بیمه های دی، امید، آرمان، سرمد و باران دیده می شود.
اداره روابط عمومی از طرف کلیه همکاران ضمن خیرمقدم به آقای علیپور و تبریک انتصاب ایشان به سمت معاونت مالی، موفقیت روزافزون ایشان را از درگاه خداوند منان مسالت می نماید.

 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.