2020/02/27
۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند
دوره آموزشی توسعه مهارت مدیریتی در حوزه ارزی و بانکداری بین الملل بانک توسعه تعاون برگزار شد

دوره آموزشی توسعه مهارت مدیریتی در حوزه ارزی و بانکداری بین الملل بانک توسعه تعاون برگزار شد

نبض تجارت : دوره آموزشی توسعه مهارت مدیریتی در حوزه ارزی و بانکداری بین‌الملل صبح امروز به همت مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون و با حضور مدیران ستادی بانک آغاز شد.
به گزارش نبض تجارت ؛ کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون در آغاز این رویداد با اشاره به دغدغه‌های جاری در بانک در حوزه‌های ارزی، اظهار داشت:  این دوره آموزشی در دو بخش تنظیم و اجرایی می‌گردد. بخش اول شامل مهارت مدیریت ارتباطات بین‌المللی(گفتگو و درک مطلب به زبان انگلیسی) و بخش دوم شامل آموزش مهارت فنی مدیریت بانکداری بین‌الملل (مباحث کلان و مدیریتی بانکداری بین‌الملل با رویکرد دغدغه‌های ارزی جاری بانک) خواهد بود.
وی افزود: برنامه آموزشی جاری با هدف تبیین و اشتراک‌گذاری مهارت فنی مدیریت بانکداری بین‌الملل مشتمل بر مباحث کلان و مدیریتی بانکداری بین‌الملل با رویکرد دغدغه‌های ارزی جاری بانک آغاز گردیده و سرفصل‌های مذکور با بهره‌گیری از تجربیات اساتید برجسته نظام بانکی و اشتراک تجربیات مدیران بانک به صورت کاربردی قابل اجرا خواهد شد.
شایان ذکر است مرکز آموزش و پژوهش با اخذ بازخوردهای لحظه به لحظه سعی در بهبود وضعیت برنامه آموزشی دارد و بازخوردهای اخذ شده از مدیران حاضر در جلسه حکایت از ضرورت و اهمیت پرداختن به سرفصل‌های این دوره آموزشی با رویکرد کاربردی و عملیاتی دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.