2020/06/03
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
اختصاص بخشی از حقوق فرماندهان سپاه  به آسیب‌ دیدگان کرونا
سردار شریف:

اختصاص بخشی از حقوق فرماندهان سپاه به آسیب‌ دیدگان کرونا

نبض تجارت : سخنگوی سپاه از تصمیم فرماندهان سپاه برای اختصاص ۲۰ درصد از حقوق ماهیانه خود به افرادی که به دلیل شیوع بیماری کرونا شغل خود را از دست داده‌اند، خبر داد.

 سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در پی آغاز رزمایش بسیج با عنوان کمک مومنانه و در پاسخ به رهنمود مقام معظم رهبری در کمک به فقرا و نیازمندان در ماه مبارک رمضان، از تصمیم فرماندهان سپاه برای اختصاص ۲۰ درصد از حقوق ماهیانه خود به افرادی که به دلیل شیوع بیماری کرونا شغل خود را از دست داده‌اند، خبر داد و گفت: فرماندهان در ستاد فرماندهی کل، حوزه مرکزی تا سپاه‌های استانی در این نهضت مومنانه مشارکت کرده‌اند و به فضل الهی تا پایان بحران کرونا با اختصاص ۲۰ درصد از حقوق ماهیانه خود بخشی از نیازهای این دسته از هموطنانی که تحت تأثیر بیماری کرونا شغل خود را از دست داده‌اند، را تامین خواهند کرد.

وی اظهار داشت: آحاد کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز آمادگی خود برای تخصیص بخشی از حقوق ماهیانه خود برای مشارکت در رزمایش کمک مومنانه را اعلام کرده‌اند که با هماهنگی کارگزینی رده مربوطه مورد اقدام قرار خواهد گرفت.

 

منبع :موج

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.