2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
سردیس شهید سلامت دکتر پیروی در بیمارستان آیت الله طالقانی نصب می شود
حق شناس به مناسبت هفته سلامت و بازدید از بیمارستان آیت الله طالقانی :

سردیس شهید سلامت دکتر پیروی در بیمارستان آیت الله طالقانی نصب می شود

نبض تجارت : سردیس شهید سلامت دکتر حبیب الله پیروی از اساتید پیشکسوت و رییس اسبق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و استاد گروه جراحی و رییس بخش پیوند بیمارستان آیت الله طالقانی که بدلیل ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسید ،پس از انجام اقدامات لازم تهیه و در سالروز تولد ایشان در آن بیمارستان نصب می شود.
به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از بیمارستان آیت‌الله طالقانی که به مناسبت هفته سلامت با حضور سید حمید موسوی شهردار این منطقه،  معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ،معاون اداره کل سلامت شهرداری تهران ومدیران ارشد آن بیمارستان برگزار شد ضمن تقدیر از فداکاریهای جامعه پزشکی در مقابله با ویروس کرونا خاطر نشان ساخت: ایثار و از خودگذشتگی کادر پزشکی ودرمانی با وجود همه تحریم ها و تنگناهای موجود مایه مباهات و شایسته ی تحسین و تقدیر است
وی گفت: در مسیر سلامت، کادر درمانی و پزشکان کشور ما نسبت به سایر کشورها بیش از نرم جهانی  آن به شهادت رسیدند که باید قدردان این عزیزان و خانواده های آنها باشیم و همه موازین بهداشتی را رعایت کنیم و چنانچه در شرایطی که آزاد سازی تردد ها ، بدلیل ضرورت راه اندازی مجدد  کسب و کارها صورت گرفته است موازین بهداشتی توسط شهروندان رعایت نشود ، باید نگران افزایش آمار مبتلایان و بی نتیجه شدن زحمات کادر درمانی باشیم .
حق شناس تاکید کرد: شفافیت در اطلاع رسانی دقیق و منطقه ای شیوع بیماری می‌تواند برنامه ریزی های منطبق با ابعاد گسترش بیماری را به سرانجام مطلوب برساند.
 شهردار منطقه یک نیز مجموعه مدیریت شهری را قدردان زحمات ‌سفیدپوشان مدافع سلامت دانست و گفت: سبز پوشان شهرداری تهران، از ابتدای این همه گیری، شبانه روز در کنار سفید پوشان کادر درمان نقش موثری در تامین بهداشت عمومی داشته اند.
موسوی افزود: شهرداری منطقه یک بیش ازپیش، در کنار کادر درمانی همه ی بیمارستان های سطح منطقه بالاخص  بیمارستان مسیح دانشوری که مرکز اصلی درمان کویید 19 در کشور است بوده و تمام توان خود را جهت ضدعفونی و گندزدایی منطقه در مانورهای مقابله با کرونا و خدمات رسانی مناسب به بیمارستان ها به کار بست.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.