2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
پویش کمک مومنانه به خانواده های دانش آموزان نیازمند منطقه۱۳ تهران اجرا شد

پویش کمک مومنانه به خانواده های دانش آموزان نیازمند منطقه۱۳ تهران اجرا شد

نبض تجارت : به دستور شهردار منطقه۱۳ و در راستای حمایت از خانواده های دانش آموزان نیازمند در شرایط بحران کرونا، طرح پویش کمک مومنانه در سطح ناحیه ۴ منطقه۱۳ آغاز و در دیگر نواحی ادامه می یابد .

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، در این طرح که به منظور کمک به خانواده های دانش آموزان آسیب‌پذیر اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و با مشارکت و همکاری اداره آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و شهرداری ناحیه ۴ آغاز شده است، در چندین مرحله در ماه مبارک رمضان غذای گرم در وقت افطار همراه با بسته های حمایتی، اقلام بهداشتی و بروشورهای آموزش شهروندی توزیع می شود.

گفتنی است، این بسته های حمایتی شامل عدس، روغن، تخم مرغ، بامیه، ماکارانی، رب، قند، پنیر، محلول ضدعفونی دست، ماسک و دستکش است که با در نظر گرفتن کرامات انسانی تا پایان ماه مبارک رمضان به درب منازل خانواده های دانش آموزان نیازمند ناحیه ارسال می گردد.

لازم به ذکر است لیست خانواده های دانش آموزان نیازمند طی هماهنگی با آموزش و پرورش منطقه و کمیته امداد امام خمینی (ره) تهیه گردیده است.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.