2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
سری جدید رویدادهای هفتگی شهرداری منطقه۹ منتشر شد

سری جدید رویدادهای هفتگی شهرداری منطقه۹ منتشر شد

نبض تجارت : روابط عمومی شهرداری منطقه۹ در اقدامی ابتکاری و به صورت هفتگی نسبت به انتشار عملکرد معاونت ها و ادارات و نواحی تحت عنوان "رویدادهای هفتگی منطقه۹" اقدام می کند.
به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، به منظور آگاهی و اطلاع رسانی به شهروندان و پرسنل مجموعه شهری نسبت به اقدامات انجام شده در منطقه۹، هر هفته ویدئو کلیپی که بازتابی از فعالیت های انجام شده می باشد، منتشر می شود.
در این اقدام که به همت روابط عمومی شهرداری منطقه۹ انجام می شود، سعی شده تا هر هفته و با استفاده از ایده های نو و خلاقانه نظیر استفاده از جاذبه‌های گردشگری برای تصویر برداری در هر اجرای هفتگی و یا بهره مندی از مترجم ناشنوایان در اجراها که تاکنون مد نظر بوده بر جذابیت "رویدادهای هفتگی شهرداری منطقه۹" بیفزاید.
شایان ذکر است روابط عمومی شهرداری منطقه۹ این آمادگی را دارد تا با استفاده از ایده های همکاران نسبت به پویایی هر چه بیشتر اجراهای آتی "رویدادهای هفتگی منطقه" برای رسیدن به رسالت خود در خانواده مجموعه شهری مبنی بر ارتباط هر چه نزدیک تر مسئولین با شهروندان با تاکید بر نقش مشارکت برای حرکت به سوی "تهران شهری برای همه" اقدام کند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.