2020/06/03
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
کلاس های آموزشی طرح پیمایش نواحی در منطقه9 انجام شد
با رعایت کامل فاصله‌گذاری اجتماعی؛

کلاس های آموزشی طرح پیمایش نواحی در منطقه9 انجام شد

نبض تجارت : اداره آموزش معاونت توسعه منابع انسانی منطقه9 نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزشی طرح پیمایش نواحی اقدام کرد.
به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، فاطمه جوادی فرد معاون توسعه منابع انسانی منطقه با اعلام این خبر گفت: در این کلاس‌ها که با حضور موسوی شهردار منطقه9 و مدیران شهری برگزار شد، آموزش‌های لازم در خصوص مواردی از جمله؛ نگهداشت علائم،  المان‌ها، تجهيزات ايمني معابر و ايستگاه‌هاي حمل و نقل عمومي، نگهداشت  جداول، پیاده‌رو و آسفالت معابر، آموزش تکمیلی نما و روند اجرائی، مباحث 12 و 4 مقررات ملی ساختمان و نگهداشت شهر به شرکت‌کنندگان ارائه شد.
وی هدف از برگزاری این کلاس‌ها را آموزش و توانمندسازی فراگیران به منظور نظارت و بازرسی مناسب در زمان اجرای طرح پیمایش نواحی و شناخت و گزارش به موقع و رفع معضلات محدوده از پیش تعیین شده دانست و افزود: این کلاس‌ها با رعایت کامل فاصله‌گذاری اجتماعی و الزام به استفاده از ماسک و دستکش برای شرکت‌کنندگان برگزار شدند.
شایان ذکر است طرح پیمایش نواحی به منظور ارتباط مستقیم و چهره به چهره، احصا و حل مشکلات و معضلات محلات منطقه، حرکت به سمت آنچه به واقع در سطح شهر در جریان است و رسیدگی به آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی شده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.