2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
خرید سهام مربوط به برخی بانک‌ها و بیمه‌ها از طریق درگاه بانک توسعه تعاون

خرید سهام مربوط به برخی بانک‌ها و بیمه‌ها از طریق درگاه بانک توسعه تعاون

نبض تجارت : خرید سهام قابل عرضه دولتی مربوط به بانک‌های ملت، تجارت، صادرات و بیمه‌های البرز و اتکایی امین از طریق درگاه بانک توسعه تعاون قابل انجام است

به گزارش نبض تجارت ؛پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) به منظور واگذاری باقیمانده سهام دولت در بانک‌های ملت، تجارت و صادرات ایران و بیمه‌های البرز و اتکایی امین از طریق درگاه بانک توسعه تعاون قابل انجام است.

پذیره‌نویسی برای هر فرد حقیقی دارای کد ملی تا سقف ۲۰ میلیون ریال امکان‌پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد.

داشتن کد معاملاتی (کد بورسی) برای پذیره‌نویسی الزامی نمی‌باشد، لیکن متقاضیان برای انجام معامله این واحدها که دو ماه بعد از تخصیص امکان‌پذیر است می‌توانند در فرصت مناسب نسبت به ثبت‌نام در سامانه سجام و دریافت کد معاملاتی (کد بورسی) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است برای پذیره‌نویسی از طریق سایت بانک توسعه تعاون، الزامی به داشتن حساب در بانک توسعه تعاون نمی‌باشد و متقاضیان با هر نوع کارت عضو شبکه شتاب و با داشتن رمز دوم پویا، می‌توانند وارد پورتال بانک توسعه تعاون شوند و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای، عمومی و آدرس و کد پستی، نسبت به پذیره‌نویسی برای خود، خانواده و اطرافیان خود اقدام نمایند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.