2020/12/04
۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
بازديد معاون اعتبارات و راهبري شعب بانك صنعت و معدن از صنايع استان فارس

بازديد معاون اعتبارات و راهبري شعب بانك صنعت و معدن از صنايع استان فارس

نبض تجارت : عبدالرضا ولي الهي عضو هيأت عامل و معاون اعتبارات و راهبري شعب به همراه سيد مهدي صدري رييس اداره بازاريابي و بانكداري شركتي بانك صنعت و معدن از سه واحد توليدي بزرگ در استان فارس بازديد نمود.
به گزارش نبض تجارت و به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، سه واحد توليدي گروه فاتح صنعت كيميا، گروه كولر هوايي آبان و گروه سازه پيوند در اين سفر مورد بازديد قرار گرفتند.
گروه فاتح صنعت كيميا با 6 هزار نفر نيروي كار شامل 16 واحد توليدي در حوزه نفت، گاز، پتروشيمي و خدمات به دكل هاي نفتي و گازي است.
گروه كولر هوايي آبان با اشتغال 1500 نفر شامل 5 واحد توليدي در حوزه ساخت تجهيزات نيروگاهي و نفت و گاز مي باشد.
گروه سازه پيوند نيز با 500 نفر اشتغال در حوزه ساخت سازه هاي فولادي فعاليت مي نمايد.
مديران ارشد و اجرايي بانك در نشست با مسؤلين اين واحد هاي توليدي ضمن اشاره به لزوم تمركز حساب شركت ها و مشتريان در شعب بانك صنعت و معدن و ضرورت استفاده از خدمات اعتباري مانند ضمانتنامه و اعتبارات اسنادي بر تأثير روابط متقابل و مؤثر بانك با مشتريان خوشنام خود در تسهيل و تسريع ارائه خدمات متنوع بانكي و تسهيلات مورد نياز آنان تأكيد كردند.
همچنين معاون اعتبارات و راهبري شعب و رييس اداره بازاريابي و بانكداري شركتي بانك صنعت و معدن در جلسه اي كه با حضور كاركنان مديريت استاني اين بانك برگزار گرديد، ضمن تقدير از همكاران به بررسي عملكرد هفت ماهه آنان پرداختند و در خصوص اجراي بانكداري شركتي و پيگيري مسايل و مشكلات واحد هاي توليدي اين استان رهنمودها و راهكارهايي را مطرح نمودند.
در اين جلسه مقرر گرديد تا پايان سال همكاران شعب و مديريت هاي استاني در خصوص جذب منابع، درآمد هاي كارمزدي و وصول مطالبات تمامي تلاش و توان خود را به كار گيرند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.