2020/12/04
۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
اهدای حواله رایگان بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت به منتخبین دوربرگردون

اهدای حواله رایگان بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت به منتخبین دوربرگردون

نبض تجارت : شرکت سهامی بیمه "ما" به مناسبت هفته ایمنی حمل و نقل و در راستای ترویج فرهنگ بیمه در میان راکبین موتورسیکلت، دو فقره حواله رایگان بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت را به سید اسماعیل میرزمانی و حسین حنیفه موتورسواران قانونمند منتخب برنامه تلویزیونی دوربرگردون شبکه سوم سیما اهدا کرد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی بیمه "ما"، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی ، همزمان با بیست و ششم آبان ماه، سالروز ایمنی موتورسواران، بیمه نامه اتومبیل این دو فقره حواله که به عنوان هدیه در برنامه تلویریونی دور برگردون شبکه سوم سیما به موتورسواران  منتخب اهدا شده بود، صادر شد.

بر اساس این گزارش، برنامه دوربرگردون با هدف اصلاح نقاط حادثه‌خیز کشور و به همت و حمایت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و صندوق تامین خسارت های بدنی کشور و همچنین شرکت های بیمه ای تهیه و پخش می شود.

این برنامه با نگاهی طنز به مقوله رانندگی و فرهنگ ترافیک  برای افزایش ضریب نفوذ بیمه و فرهنگ سازی بیمه شخص ثالث موتورسیکلت از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.