2020/12/04
۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
۱۰۰ در صد ماشین آلات برف روب در منطقه یک مستقر می شوند
معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از سایت های برف روبی شمال تهران:

۱۰۰ در صد ماشین آلات برف روب در منطقه یک مستقر می شوند

نبض تجارت : 100در صد ماشین آلات برف روب با توجه به بارش های پیش رو از سوی سازمان مدیریت پسماند در منطقه یک مستقر می شوند.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در بازدید سر زده از سایت مرکزی برف روبی منطقه یک که با حضور مانی جعفریان معاون خدمات شهری منطقه انجام شد، اظهار داشت: کلیه درخواست های منطقه یک مبنی بر تامین ماشین آلات برف روبی که قرار بود طی چند مرحله از طرف سازمان مدیریت پسماند به منطقه یک واگذار شود با توجه به موقعیت جوی و جغرافیایی شمال تهران به طور کامل به همراه اپراتورها در منطقه مستقر می شوند.

وی ضمن ابراز رضایت از آمادگی و تمهیدات شهرداری منطقه یک برای مدیریت بارش ها بویژه عملیات برف روبی تصریح کرد: برای جلوگیری از کوچکترین وقفه در خدمات رسانی، اکیپ عملیات سوخت رسانی و در صورت لزوم تعمیر ماشین آلات با پشتیبانی کامل، در سایت برف روبی مستقر و به صورت شبانه روزی به خدمات رسانی مشغول می شوند.

گفتنی است؛ در این بازدید از سایت برف روبی ناحیه ۵ واقع در دارآباد نیز بازدید شد و مجید صالحی شهردار این ناحیه به ارائه گزارش کاملی از اقدامات اجرا شده و همچنین تمهیدات لازم برای حفظ سلامتی نیروهای برف روب در راستای پروتکل های بهداشتی پرداخت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.