2020/12/04
۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
افتتاح ششمین شعبه بانک مهر ایران در البرز

افتتاح ششمین شعبه بانک مهر ایران در البرز

نبض تجارت : با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ششمين شعبه بانک قرض الحسنه مهر ايران در شهر فرديس استان البرز راه اندازي مي شود.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، با تلاش های صورت گرفته در سال گذشته و افتتاح شعب شهید سردار قاسم سليماني و هشتگرد، تعداد شعب بانک مهر ايران در استان البرز به ۵ شعبه فعال رسيد.

باتوجه به اهمیت نقش قرض الحسنه در توانمندی نیازمندان و کمک به ارتقاء کسب و کارهای خرد و متوسط در شرايط كنوني اقتصاد كشور، استقبال از خدمات و طرح هاي تسهيلاتي اين بانك رشد چشمگيري داشته است.
بانک مهر ایران در راستای اهتمام در برنامه های مسئولیت هاي اجتماعي خود در استان البرز، از سال ۱۳۹۸ به افزايش تعداد شعب فعال به منظور ارائه خدمات بيشتر به مشتريان اين استان اقدام کرده است.

 
در سال گذشته، با افتتاح دو شعبه جدید تعداد شعب بانک مهر ایران در این استان به ۵ شعبه رسید و امسال نيز با اخذ مجوز فعاليت شعبه اين بانک در شهر فرديس، توان ارائه خدمت و تسريع در پرداخت تسهيلات قرض الحسنه در اين استان افزايش مي يابد.
شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهر ایران با ۵۲۶ شعبه فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات بانکی به هموطنان و ترویج فرهنگ قرض الحسنه مي باشد.
 
 
 
 
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.