2020/12/04
۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
نشست مشترک مدیران ارشد بیمه دانا و گروه مپنا

نشست مشترک مدیران ارشد بیمه دانا و گروه مپنا

نبض تجارت : نشست مشترک مدیران ارشد شرکت بیمه دانا و گروه مپنا با بررسی روند خدمات ارائه شده به این بیمه‌گذار در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این نشست که دکتر کاردگر نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا، منصور حسینی معاون فنی بیمه های اموال و مسئولیت، مدیران فنی، رئیس مجتمع خدمات بیمه ای فردوسی و نیز مدیران گروه مپنا حضور داشتند، درباره روند خدمات ارائه شده از شروع قرارداد درمان و راه‌های گسترش همکاری‌های فیمابین بحث و تبادل نظر شد.

 

 انعقاد قرارداد با مراکز درمانی اعلام شده از سوی گروه مپنا در استانها، رضایت مدیریت مپنا از سرعت عملکرد بیمه دانا در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان، توسعه و گسترش  همکاری های بیمه ای در حوزه بیمه‌های اموال و مسئولیت از جمله بیمه نیروگاه‌ها، بیمه آتش سوزی، مسئولیت و  حمل و نقل، طراحی و ارائه طرح های مربوط به بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی کارکنان، بیمه های عمر و پس انداز کارکنان و تسهیلات ویژه بیمه شخص ثالث و بدنه برای کارکنان مپنا، از جمله مباحثی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.