2021/04/17
۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
منطقه ۵ با

منطقه ۵ با "کوچه تکانی" به استقبال بهار می رود

نبض تجارت- علی دوستی شهردار ناحیه یک منطقه 5 از برگزاری طرح "کوچه تکانی" در سطح این ناحیه خبر داد و افزود: این طرح که از ابتدا تا انتهای اسفند برگزار می شود به موضوع نگهداشت در سطح معابر و محلات می پردازد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، علی دوستی شهردار ناحیه یک منطقه 5 در مورد طرح کوچه تکانی در این ناحیه گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و در استقبال از فصل بهار، طرح "کوچه تکانی" در سطح این ناحیه آغاز شد که برای تمامی کوچه ها و معابر سطح ناحیه در نظر گرفته شده است.
وی به جزئیات این طرح اشاره کرد و افزود: این طرح روی موضوع نگهداشت تمرکز دارد و با همکاری همه نیروها این موضوع را پوشش می دهیم.برای جلب مشارکت مردم در هر کوچه طرح را با موسیقی و نوروز خوانی آغاز می کنیم و سپس برنامه های خدمت رسانی در حوزه فضای سبز، خدمات شهری، عمرانی و ... انجام شده و در عصر هر روز عملکرد نیروها رصد و بررسی می شود.
دوستی با بیان اینکه این طرح اول اسفند آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد تاکید کرد: در بخش شهرسازی نیروها به ساختمان های در حال ساخت و سد معبر مصالح در هر کوچه و معبر نظارت می کنند. در بحث فنی و عمرانی به مسائل لکه گیری و نگهداشت توجه می شود و نیروهای خدمات شهری نیز مسئولیت مربوط به نظافت و تمیزی را زیر نظر دارند.
شهردار ناحیه یک در پایان گفت: معاونت اجتماعی به مسئله مشارکت و همراهی مردم می پردازد و با آنها در مورد این طرح صحبت می کند و اگر در هر کوچه ای خانواده شهید باشد به صورت ویژه مورد تجلیل و تقدیر قرار خواهد گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.