2021/04/17
۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
نوروز 1400 با حرکت 20 کاروان شاد نوروزی در محلات شمال تهران

نوروز 1400 با حرکت 20 کاروان شاد نوروزی در محلات شمال تهران

نبض تجارت- کاروان های شاد نوروزی با هدف ارتقاء شادی و نشاط در جامعه و حفظ آداب و رسوم ایرانی، در آستانه نوروز 1400 در محلات شمال تهران به حرکت در آمدند.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید عباس سجادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در آستانه نوروز 1400 و اعیاد شعبانیه ، 20 کاروان شاد فرهنگی از 20 اسفند تا 12 فروردین هر روز ساعت 10 صبح در یکی از محلات شمال تهران به اجرای موسیقی سنتی، نمایشی، شعر خوانی و... می پردازند تا شهروندان سالی پر نشاط و امید را آغاز نمایند.
او افزود: کاروان اقوام ایران زمین 25 اسفند در کوی لاله، عمو نوروزها 26 اسفند در شهرک نفت و بلوار آبادان، سه چرخه های نوروزی 27 اسفند در باغ فردوس تا پارک وی، عروسک های غول پیکر 28 اسفند باغ فردوس تا تجریش، نوروزگاه سیار 29 اسفند حدفاصل قیطریه تا میدان قدس، عروسک های محلی و بومی 3 فروردین از میدان نیاوران تا خیابان شهید بازدار، نوروزی و سین سلامتی 4 فروردین از میدان قدس تا سه راه مژده، حاجی فیروز ها 5 فروردین در بلوار اوشان، تخم مرغ های رنگی 6 فروردین از خیابان شهید پور ابتهاج تا جمال آباد، عروسکی اقوام 7 فروردین از پاسداران تا چهار راه فرمانیه، عروسک های نوروزی 8 فروردین از خیابان مقدس اردبیلی تا میدان الف، اقوام ایران زمین 9 فروردین در میدان دربند، عمو نوروزها 10 فروردین از مترو قیطریه تا بلوار، سه چرخه های نوروزی 11 فروردین در محله ازگل و عروسک های غول پیکر 12 فروردین از بلوار تا بوستان قیطریه به اجرای برنامه می پردازند.
معاون شهردار منطقه یک بر پایی تور گردشگری خیابان ولیعصر (عج) تا میدان راه آهن 11 فروردین ماه، کاروان خودرویی به مناسبت سوم شعبان میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار- 27 اسفند -  و 15 شعبان ولادت حضرت مهدی (عج) - 9 فروردین- و تورهای قدم زنان در شمیران را از دیگر برنامه های اجرایی این ایام دانست.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.