2021/04/17
۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
رکورد تولید PVC در پتروشیمی بندرامام زده می‌شود
مدیر فنی و تولید پتروشیمی بندرامام خبر داد:

رکورد تولید PVC در پتروشیمی بندرامام زده می‌شود

نبض تجارت- تا پایان سال ۹۹ در مجتمع پتروشیمی بندرامام رکورد بی سابقه‌ای از تولید PVC را ثبت خواهد کرد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، مهندس غلامزاده مدیر فنی و تولید پتروشیمی بندرامام  اظهار داشت: بنا بر پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط مدیریت فنی و تولید بسپاران، تا پایان سال جاری تولید PVC در پتروشیمی بندرامام به ۱۶۶ هزار تن می‌رسد که این حجم از تولید در سال های گذشته سابقه نداشته و برای این واحد تولیدی رکورد جدیدی محسوب می‌شود.

تولید PVC در پتروشیمی بندرامام طی سال‌های گذشته هیچگاه از مرز ۱۶۲ هزار تن عبور نکرده بود، اما این شرکت با استراتژی و هدفگذاری صحیح و به همت مدیریت و کارشناسان خود موفق شد تا دوازدهم اسفندماه سال جاری بیش از ۱۶۱ هزار تن تولید داشته باشد و این رقم را تا پایان سال به ۱۶۶ هزارتن برساند.

مجتمع بسپاران پتروشیمی بندرامام وظیفه تولید محصولات مختلف پلیمری را بر عهده دارد و دارای واحدهای تولیدی پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی اتیلن سنگین (HD) ، پلی اتیلن سبک (LD) ، پلی پروپیلن (PP) ، بوتادین و لاستیک مصنوعی است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.