2021/10/18
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
تکمیل ۳۰ تا ۴۰ هزار مسکن مهر باقی مانده است
معاون وزیر راه و شهرسازی:

تکمیل ۳۰ تا ۴۰ هزار مسکن مهر باقی مانده است

نبض تجارت- محمودزاده گفت: از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر، فقط تکمیل ۳۰ تا ۴۰ هزار واحد باقی مانده است که تا اواخر شهریور یا اوایل مهر، به پایان می‌رسد.

به گزارش نبض تجارت ؛ محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار  واحد‌ از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر باقی مانده که هنوز تکمیل نشده و بیشتر در مرحله پایانی و نصب و آماده سازی قرار دارند.
وی در پاسخ به این سوال که سامانه املاک و اسکان چه زمانی فعال خواهد شد؟ گفت: براساس پیگیری‌های صورت گرفته، تا پایان هفته ، مشکل برطرف می‌شود.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی افزود: مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تا پایان مهر ماه تمدید شده است و با یک شیوه جدید، اطلاعات را بعد از راه اندازی سامانه، به مخاطبان ارسال می‌کنیم.
محمودزاده گفت: به ۲۵ میلیون خانواری که همه اطلاعات هویتی آن‌ها در اختیار است پیامک ارسال می‌کنیم اگر مورد تأیید خانوار قرار گرفت اعلام می‌کنم و در غیر این صورت آن را ویرایش و مجدداً ارسال خواهند کرد که این تغییر روش در اجرا بعد از بالا آمدن سیستم، ارائه خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا فقط ۳ میلیون نفر در سامانه املاک و اسکان ثبت نام کرده اند؟ افزود: از حدود ۲۸ و نیم تا ۳۰ میلیون خانوار در کشور، اطلاعات ۲۵ میلیون خانوار در سامانه موجود است، اما برای این که اطلاعات را راحت‌تر مردم دریافت کنند به آن‌ها پیامک می‌دهیم تا سرپرست خانوار اطلاعات را ملاحظه کند و در سامانه املاک و اسکان آن را ویرایش یا تأیید کند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.