2021/10/18
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
حضور سازمان تامین اجتماعی در ششمین نمایشگاه ایران فارما

حضور سازمان تامین اجتماعی در ششمین نمایشگاه ایران فارما

نبض تجارت- مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای تکریم و ارزش گذاری به قشر معزز کارفرمایان و صنعتگران کشور در ششمین نمایشگاه ایران فارما حضور دارد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از اداره روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی جهانی اظهار داشت: در غرفه سازمان تامین اجتماعی ضمن عرضه محصولات فرهنگی و بیمه‌ای (شامل کتاب، کتابچه، بروشور و لوح فشرده آموزشی و ...)، کارشناسان سازمان تأمین اجتماعی نیز پاسخگوی سوالات بیمه‌ای شرکت کنندگان هستند.
وی با اشاره به اینکه توجه به جایگاه شامخ کارفرمایان و صنعتگران در پیشبرد اهداف اقتصادی و اجتماعی کشور نقش خاص و ویژه دارد، اظهار داشت: این عزیزان در عرصه کار و اشتغال و تداوم حیات بیمه‌های اجتماعی مشغول فعالیت هستند.
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه استفاده از لگوی سازمان تامین اجتماعی بر روی مستندات نمایشگاه بیانگر همکاری و مشارکت در این نمایشگاه است، گفت: غرفه تامین اجتماعی در راستای اطلاع‌رسانی بیمه‌ای و تقویت ارتباط چهره به چهره با صنعتگران و کارفرمایان، فرهیختگان و اساتید برپا شده است.
ششمین نمایشگاه ایران فارما با هدف معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های صنعت دارویی کشور و افزایش فرصت‌های صادراتی، طی روزهای 19 الی 21 مهر 1400 در مصلای امام خمینی‌(ره) تهران برگزار می،شود و شرکت‌های دارویی تابعه سازمان تأمین اجتماعی نیز با نمایش محصولات تولیدی خود در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.