2022/01/25
۱۴۰۰ سه شنبه ۵ بهمن
زنگ بیمه در مدارس روستاهای خرمشهر
بیمه دانا نقش فعالانه ایفا کرد؛

زنگ بیمه در مدارس روستاهای خرمشهر

نبض تجارت- همزمان با هفته گرانقدر بسیج، بیمه دانا در اجرای طرح زنگ بیمه در مدارس روستاهای خرمشهرمشارکت فعالانه ای ایفا کرد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی و پایگاه بسیج بیمه دانا، این شرکت با مشارکت گسترده در این مراسم کوشید نقش فعالانه‌ای در گسترش فرهنگ بیمه در جامعه ایفا کند.

تهیه، توزیع و نصب پوستر آموزشی در مدارس منتخب، تهیه وتوزیع دفترچه تحصیلی و لوازم التحریر درمدارس مناطق محروم و منتخب حاوی طرح‌های مختلف بیمه‌ای،چاپ وتوزیع کتاب دو جلدی یاران صمیمی وکتاب سه جلدی امیر کوچولو وغول برفی با رویکرد فرهنگ سازی بیمه درمان از اقداماتی است که توسط بیمه دانا در برخی از مدارس کشور انجام شده است.

بر اساس این گزارش، همچنین امسال بیمه دانا با برگزاری مسابقه نقاشی بین دانش‌آموزان پیرامون به تصویر کشیدن نقش بیمه در جبران خسارت، حضور کارشناسان بیمه‌ای جهت ادای توضیحات و بیان مزایای پوشش‌های بیمه‌ای و توزیع برنامه کلاسی با محوریت یادآوری پیام زنگ بیمه تلاش کرد با فرهنگ سازی بیمه در مدارس و آموزش مفاهیم اساسی بیمه به دانش آموزان، به پیشبری اهداف این صنعت در جامعه کمک کند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.