2022/05/29
۱۴۰۱ يکشنبه ۸ خرداد
دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور وارد چابهار شد

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور وارد چابهار شد

نبض تجارت- "سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با استقبال عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار برای شرکت در همایش ملی لجستیک ترکیبی وارد چابهار شد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل ایرنا، حسام‌الدین یوسفی سخنگوی سازمان منطقه آزاد چابهار روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد در راستای پیگیری مسائل حوزه حمل و نقل و سخنرانی در همایش ملی لجستیک ترکیبی وارد چابهار شد.

به گفته وی، "سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی توجه ویژه‌ای به بحث لجستیکی مناطق آزاد دارد و از آنجا که پیگیر فعال‌سازی مزیت‌های رقابتی مناطق آزاد است امروز به منطقه آزاد چابهار سفر کرده و در همایش ملی لجستیک سخنرانی می‌کند.

محدثه رحمانی مجری برگزاری همایش و نمایشگاه لجستیک چابهار نیز در خصوص اهداف برگزاری این همایش اظهار داشت: رویداد تخصصی لجستیک با هدف برون‌رفت از چالش‌های لجستیکی چابهار به عنوان پایتخت دریایی کشور با حضور شرکت‌های مختلف در منطقه آزاد چابهار همراه خواهد بود.

به گفته وی، حضور بیش از ۲۰ غرفه از هلدینگ‌ها و شرکت‌های بزرگ حمل و نقل ترکیبی کشور در این رویداد مهم پیش‌بینی شده است.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.