2023/09/22
۱۴۰۲ جمعه ۳۱ شهريور
 • بهره‌برداری از شش پروژه توسعه خدمات در بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد

  بهره‌برداری از شش پروژه توسعه خدمات در بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی امروز سه‌شنبه هفتم شهریور در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های توسعه‌ای و نوسازی بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد، مدل همکاری و هم‌افزایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان تأمین‌اجتماعی در اداره این بیمارستان آموزشی و خدماتی را مدل موفقی در زمینه عمق بخشی به خدمات تخصصی درمان از سوی وزارت بهداشت و درمان و عمق‌بخشی به خدمات اداری و پشتیبانی از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی دانست و خواستار توسعه این همکاری در زمینه تأمین نیروی تخصصی موردنیاز سایر مراکز درمانی ملکی این سازمان برای ارتقای سطح خدمات این مراکز شد.
 • آغاز ثبت‌نام غیرحضوری وام بازنشستگان از شنبه 21 مرداد

  آغاز ثبت‌نام غیرحضوری وام بازنشستگان از شنبه 21 مرداد

  نبض تجارت- ثبت‌نام غیرحضوری متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی از روز شنبه مورخ 21 مرداد در سامانه ثبت‌نام مستقیم که بر روی تارنمای رسمی این سازمان به نشانی es.tamin.ir فعال خواهد شد، به‌مدت یک هفته انجام می‌شود.
 • آینده تأمین‌اجتماعی، روشن و امیدوارانه است

  آینده تأمین‌اجتماعی، روشن و امیدوارانه است

  نبض تجارت- میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در سفر استانی به استان سمنان و در جلسه شورای اداری بیمه و درمان تأمین‌اجتماعی این استان که با حضور مدیران حوزه‌های بیمه و درمان و رؤسای شعب و مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی استان برگزار شد، با تشریح دستاوردهای دو سال اخیر این سازمان، گفت: با اقداماتی که با حمایت دولت مردمی و مجلس انقلابی و همت همه همکاران سازمان در این دو سال صورت‌گرفته، نشان دادیم که آینده سازمان، آینده روشن و امیدوارانه‌ای است و به لطف خداوند متعال می‌توانیم با ظرفیت‌های بزرگی که در سازمان تأمین‌اجتماعی وجود دارد،آینده بهتری را برای ذی‌نفعان سازمان رقم بزنیم.
 • توسعه خدمات درمانی از راهبردهای مهم سازمان تأمین‌اجتماعی است

  توسعه خدمات درمانی از راهبردهای مهم سازمان تأمین‌اجتماعی است

  نبض تجارت- میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به مناسبت هفته تأمین‌اجتماعی در برنامه صبح بخیر ایران شبکه اول سیما حضور یافت و ضمن ارائه گزارشی کوتاه درباره عملکرد این سازمان در یک سال گذشته، از 180 هزار میلیارد تومان تأدیه بدهی دولت به سازمان تأمین‌اجتماعی طی کمتر از دو سال گذشته و نیز تسویه بدهی 106 هزار میلیارد تومانی این سازمان به نظام بانکی و همچنین افزایش 1.9 میلیون نفری تعداد بیمه‌شدگان خبر داد.
 • تجارب اندوخته و ظرفیت بازنشستگان؛ سرمایه رشد، تحول و اعتلای کشور است

  تجارب اندوخته و ظرفیت بازنشستگان؛ سرمایه رشد، تحول و اعتلای کشور است

  نبض تجارت- مراسم اختتامیه اولین دوره جشنواره تجربه ماندگار؛ نخستین جشنواره ملی تاریخ شفاهی بازنشستگان با حضور میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، محمد چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد اسدی رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی و جمعی از مدیران وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد.
 • تارنمای «تأمین‌نما» رونمایی شد

  تارنمای «تأمین‌نما» رونمایی شد

  نبض تجارت- با هدف ارتقای شفافیت و دسترسی همگانی به اطلاعات و آمارهای سازمان تأمین‌اجتماعی، تارنمای "تأمین ‌نما" با محوریت ارائه شفاف اطلاعات در زمینه جامعه تحت‌پوشش این سازمان و نیز تعداد و هزینه‌های خدمات متنوع بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان معزز سازمان، در نشانی tamin-nama.ir در دسترس عموم قرار گرفت.
 • افق روشن پیش‌روی حوزه تأمین‌اجتماعی

  افق روشن پیش‌روی حوزه تأمین‌اجتماعی

  نبض تجارت- فرارسیدن هفته تأمین‌اجتماعی را به خانواده بزرگ سازمان تأمین‌اجتماعی خصوصاً بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز، کارگران و کارفرمایان محترم و همکاران خدوم و زحمتکش این سازمان در بخش‌های مختلف بیمه‌ای، درمانی و اقتصادی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
 • اضافه شدن قابلیت انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد به برنامه کاربردی «تأمین من»

  اضافه شدن قابلیت انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد به برنامه کاربردی «تأمین من»

  نبض تجارت- خدمات جدید انعقاد قرارداد و پرداخت حق‌بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد به همراه ویژگی‌ امکان دریافت فایل PDF نسخه الکترونیک به برنامه کاربردی (اپلیکیشن) تلفن همراه «تأمین من» در دو نسخه Android و PWA افزوده شد و نسخه جدید این برنامه جهت بهره‌برداری عموم کاربران منتشر شد.
 • الکامپ بیست‌وششم؛ فرصتی مناسب برای همکاری استارت‌آپ‌ها و سازمان تأمین‌اجتماعی

  الکامپ بیست‌وششم؛ فرصتی مناسب برای همکاری استارت‌آپ‌ها و سازمان تأمین‌اجتماعی

  نبض تجارت- سرپرست مدیریت فناوری و تحول دیجیتال سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی با حضور فعال در بیست‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) ضمن معرفی خدمات هوشمند این سازمان در بازارگاه تحول دیجیتال سازمان، آماده همکاری و استفاده از ظرفیت استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال در زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپ‌های ایرانی است.
 • گیلان؛ میزبان سی‌وهشتمین سفر استانی میرهاشم موسوی

  گیلان؛ میزبان سی‌وهشتمین سفر استانی میرهاشم موسوی

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در دومین سفر از دور دوم سفرهای استانی، به‌منظور بازدید میدانی از چگونگی ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان استان گیلان، به‌همراه تعدادی از معاونان و مدیران این سازمان وارد شهرستان رودبار شد و از مراکز بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی در این شهرستان بازدید کرد. استان گیلان، مقصد سی‌وهشتمین سفر از سفرهای استانی میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی است.
 • انتصاب دکتر امیرعباس جراحی علمداری به سمت سرپرست مدیریت درمان استان زنجان

  انتصاب دکتر امیرعباس جراحی علمداری به سمت سرپرست مدیریت درمان استان زنجان

  نبض تجارت- با صدور حکمی از سوی دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر امیرعباس جراحی علمداری به سمت سرپرست مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان منصوب شد.
 • بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

  بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

  نبض تجارت- وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با حضور در پنجمین نمایشگاه اکسپو-توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی بازدید کرد.
 • افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از اردیبهشت اجرایی و پرداخت می‌شود

  افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از اردیبهشت اجرایی و پرداخت می‌شود

  نبض تجارت - مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از اجرایی شدن و پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان از اردیبهشت‌ماه خبر داد و درباره جزییات این افزایش گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین نیز همزمان با حقوق اردیبهشت به بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز پرداخت می‌شود.
 • وظیفه ذاتی سازمان تأمین‌اجتماعی، تقویت حوزه کسب و کار است

  وظیفه ذاتی سازمان تأمین‌اجتماعی، تقویت حوزه کسب و کار است

  نبض تجارت- به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر، 28 نفر از کارگران منتخب، گروه‌های کار نخبه و واحدهای نمونه جشنواره ملی "امتنان" با دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی دیدار کردند. دکتر موسوی در این نشست، تأمین‌اجتماعی را مسئول تأمین آتیه بیمه‌شدگان از جمله کارگران دانست و گفت: اساساً وظیفه ذاتی سازمان تأمین‌اجتماعی، تقویت حوزه کسب و کار و رفع موانع پیش‌رو و تأمین امنیت این حوزه است. یعنی این صندوق هم نسبت به حال و وضع امروز و هم نسبت به آتیه جامعه و مردم و بیمه‌شدگان، مسئولیت دارد. اگر آتیه خود را در در گرو استمرار فعالیت و خدمات این سازمان می‌بینیم، باید اشتباهاتی را که در ارتباط با تأمین‌اجتماعی اتفاق افتاده است، جبران کنیم.
 • سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی؛ منشور اصلی تصمیم‌گیری و اقدامات این سازمان است

  سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی؛ منشور اصلی تصمیم‌گیری و اقدامات این سازمان است

  نبض تجارت- دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در نخستین سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی از سوی مقام معظم رهبری، تدوین و ابلاغ این سیاست‌ها را نقطه‌عطفی در تاریخ تحولات حوزه تأمین‌اجتماعی در کشور دانست و با اعلام اینکه سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی، بر تحول در این حوزه تأکید داشته و جهت‌گیری تحول را نیز مشخص کرده است، گفت: همزمان با مشارکت فعال در طراحی و تدوین قوانین موردنیاز برای اجرای کامل سیاست‌های ابلاغی، سازمان تأمین‌اجتماعی در طول سال گذشته و پس از ابلاغ این سیاست‌ها از سوی مقام معظم رهبری در 21 فروردین 1401، منشور ابلاغی را به‌عنوان راهنمای عمل در طراحی و اجرای تمامی تصمیمات، برنامه‌ها و اقدمات خود در مسیر توسعه خدمات و غلبه بر مشکلات و چالش‌ها، مورد توجه قرار داده است.
 • تعداد کاربران

  تعداد کاربران "تأمین من" از مرز یک میلیون نفر فراتر رفت

  نبض تجارت -با هدف توسعه و تسهیل ارائه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی به بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان، پنج خدمت جدید در برنامه کاربردی (اپلیکیشن) تلفن همراه "تامین من" برای بهره‌برداری عموم کاربران در دسترس مخاطبان این سازمان قرار گرفت و تعداد کاربران آن نیز از مرز یک میلیون نفر فراتر رفت.
 • ارائه خدمات درمانی از 15 اسفند منوط به اعلام کد رهگیری خواهد بود

  ارائه خدمات درمانی از 15 اسفند منوط به اعلام کد رهگیری خواهد بود

  نبض تجارت- کد رهگیری را پزشکان به بیماران ارائه می‌دهند و در صورت ثبت‌نام در سامانه خدمات غیرحضوری تأمین‌اجتماعی، به گوشی آنان ارسال می‌شود
 • همه چیز درباره بیمه دانشجویی سازمان تأمین‌اجتماعی

  همه چیز درباره بیمه دانشجویی سازمان تأمین‌اجتماعی

  نبض تجارت- بر اساس طرح بیمه دانشجویی تأمین‌اجتماعی تمامی دانشجویان کشور در هر مقطع تحصیلی و دانشگاهی که مشغول تحصیل هستند، می‌توانند با انعقاد قرارداد و پرداخت حق‌بیمه، تحت پوشش بیمه تأمین‌اجتماعی قرار گیرند که در این صورت، سال‌های تحصیلات دانشگاهی برای آنها به ‌عنوان سابقه بیمه‌پردازی محسوب می‌شود.
 • دریافت

  دریافت "هدیه ازدواج" تأمین‌اجتماعی، نیازی به مراجعه حضوری به شعب ندارد

  نبض تجارت- سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد از ابتدای سال 1400 تا پایان شهریور 1401، در مجموع تعداد 92 هزار و 989 هدیه ازدواج به بیمه‌شدگان واجد شرایط پرداخت شده که مجموع مبالغ پرداختی از این محل به 570 میلیارد تومان می‌رسد و میانگین مبالغ هدیه ازدواج پرداختی به بیمه شدگان در این دوره، روند افزایشی داشته و در ماه های اخیر نیز با راه‌اندازی سامانه خدمات غیرحضوری تأمین‌اجتماعی، امور مربوط به ثبت‌نام و بررسی شرایط و پرداخت تمام موارد هدیه ازدواج پرداخت شده به افراد واجد شرایط، غیرحضوری بوده است.
 • ورود به سامانه نسخه الکترونیک دو مرحله‌ای شد/ گذرواژه به تلفن همراه پزشکان ارسال می‌شود

  ورود به سامانه نسخه الکترونیک دو مرحله‌ای شد/ گذرواژه به تلفن همراه پزشکان ارسال می‌شود

  نبض تجارت- سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد به‌منظور افزایش امنیت سامانه نسخه الکترونیک؛ ورود پزشک به این سامانه دومرحله‌ای شده و پیامک حاوی گذرواژه (OTP) به تلفن همراه پزشکان ارسال می‌شود.