2022/12/05
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۴ آذر
 • پرداخت تسهیلات 12 میلیون تومانی به بیش از 30 هزار نفر از بازنشستگان تأمین‌اجتماعی

  پرداخت تسهیلات 12 میلیون تومانی به بیش از 30 هزار نفر از بازنشستگان تأمین‌اجتماعی

  نبض تجارت- معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: سومین مرحله از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه سال جاری بازنشستگان تأمین‌اجتماعی، به مبلغ بیش از 360 میلیارد تومان به بیش از 30 هزار بازنشسته تحت پوشش این سازمان در حال پرداخت است.
 • داروی بیهوشی کتامین برای اولین بار در داخل کشور تولید شد

  داروی بیهوشی کتامین برای اولین بار در داخل کشور تولید شد

  نبض تجارت- مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین از بومی سازی و تولید داروی بیهوشی کتامین ایرانی در یکی از شرکتهای زیر مجموعه این هلدینگ دارویی خبر داد.
 • عملیات ساخت بزرگترین خط تولید داروی ضد سرطان به پایان رسید

  عملیات ساخت بزرگترین خط تولید داروی ضد سرطان به پایان رسید

  نبض تجارت- مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین از اتمام عملیات ساخت بزرگترین خط تولید داروی ضد سرطان کشور در این مجموعه خبر داد و گفت: این شرکت بزرگترین تولید کننده داروی ضد سرطان کشور شد.
 • مرتضوی: افزایش ظرفیت تولید داروهای آنتی‌بیوتیک در شرکت فارابی به 3 میلیون واحد در ماه

  مرتضوی: افزایش ظرفیت تولید داروهای آنتی‌بیوتیک در شرکت فارابی به 3 میلیون واحد در ماه

  نبض تجارت- دکتر سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تولید داروهای آنتی‌بیوتیک در کارخانجات داروسازی ما نسبت به سال گذشته ۸ برابر شده است.
 • تولید بیش از 8 میلیون و 300 هزار آنتی‌بیوتیک در دو شرکت از زیرمجموعه‌های دارویی تأمین‌اجتماعی

  تولید بیش از 8 میلیون و 300 هزار آنتی‌بیوتیک در دو شرکت از زیرمجموعه‌های دارویی تأمین‌اجتماعی

  نبض تجارت- دو شرکت از زیرمجموعه‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری دارویی تأمین و از آنتی‌بیوتیک‌سازان بزرگ کشور، در هفت ماهه نخست سال جاری حدود 8 میلیون و 620 هزار عدد سوسپانسیون آنتی‌بیوتیک، تولید و جهت توزیع در میان داروخانه‌‍‌ها به شرکت‌‌های پخش‌ دارویی تحویل داده‌اند.
 • دکتر موسوی: بانک‌ رفاه متعلق به کارگران و بازنشستگان است

  دکتر موسوی: بانک‌ رفاه متعلق به کارگران و بازنشستگان است

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، بانک رفاه را ابزاری اطمینان‌بخش برای استمرار خدمات و تعهدات این سازمان در قبال بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در شرایط مختلف توصیف کرد و گفت: بانک رفاه، در راستای تأمین منابع برای ایفای تعهدات و انجام خدمات مختلف به ذی‌نفعان و بازنشستگان معزز باید در کنار سازمان تأمین‌اجتماعی باقی بماند. این بانک متعلق به کارگران و بازنشستگان است و از ۶۲ سال پیش منابعش منابع عمومی بوده است.
 • دکتر میرهاشم موسوی به‌‌عنوان عضو هیأت‌رئیسه اتحادیه بین‌المللی تأمین‌اجتماعی برگزیده شد

  دکتر میرهاشم موسوی به‌‌عنوان عضو هیأت‌رئیسه اتحادیه بین‌المللی تأمین‌اجتماعی برگزیده شد

  نبض تجارت- دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، به‌عنوان عضو هیات‌رئیسه اتحادیه بین‌المللی تأمین‌اجتماعی (ایسا) انتخاب شد. در اجلاس جهانی تأمین‌اجتماعی به میزبانی کشور مغرب، دکتر میرهاشم موسوی ضمن کسب حداکثر آرای اعضای شورای اتحادیه و انتخاب به‌عنوان عضو هیأت‌رئیسه ایسا، با مارسلو آبیرامیا کاتانو دبیرکل ایسا و نیکولای کوزلوف، خزانه‌دار این نهاد بین‌المللی و همچنین رؤسا و نمایندگان تأمین‌اجتماعی کشورهای برزیل، تانزانیا، اندونزی، مالزی، لیبی، تونس، آلمان، روسیه و بلژیک، دیدار و گفت‌وگو کرد.
 • برای مشاهده سوابق بیمه‌پردازی، نیازی به مراجعه حضوری به شعب نیست

  برای مشاهده سوابق بیمه‌پردازی، نیازی به مراجعه حضوری به شعب نیست

  نبض تجارت- بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی برای اطلاع از سوابق بیمه‌پردازی خود نیازی به مراجعه حضوری به شعب تأمین‌اجتماعی ندارند و می‌توانند در سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی Es.tamin.ir، ضمن مشاهده سوابق بیمه‌پردازی خود، در صورت وجود اشکال در سوابق یا فقدان بخشی از سوابق بیمه‌پردازی، موضوع اعتراض به سوابق موجود یا فقدان سوابق را ثبت کنند تا پیگیری و رفع اشکال شود.
 • رفاه کارگران و بازنشستگان از اولویت های اصلی دولت است

  رفاه کارگران و بازنشستگان از اولویت های اصلی دولت است

  نبض تجارت- معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه تمام ارکان دولت آماده هستند تا پیشنهادات، تذکرات، انتقادات و ایده های راهگشا و سازنده را با جان و دل دریافت کنند، گفت: اداره مطلوب کشور جز با همدلی و عزم ملی میسر نیست.
 • رویکرد ما بر محور تضمین عدالت است/ دولتمردان و مسئولان خواب و خوراک را بر خود حرام و به موضوع اشتغال توجه کنند

  رویکرد ما بر محور تضمین عدالت است/ دولتمردان و مسئولان خواب و خوراک را بر خود حرام و به موضوع اشتغال توجه کنند

  نبض تجارت- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر شفافیت در عملکرد گفت: در اتاقی شیشه‌ای باید انحصار اطلاعات را بشکنیم و مردم را در جریان امور قرار دهیم.
 • حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی با اعمال افزایش مصوبه شورای عالی کار در حال پرداخت است

  حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی با اعمال افزایش مصوبه شورای عالی کار در حال پرداخت است

  نبض تجارت- سازمان تأمین‌اجتماعی با رد شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح، اعلام کرد طبق وعده مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.
 • مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد سازمان تأمین‌اجتماعی بدون تاخیر درحال پرداخت است

  مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد سازمان تأمین‌اجتماعی بدون تاخیر درحال پرداخت است

  نبض تجارت- مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین‌اجتماعی از پرداخت بدون تأخیر مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد این سازمان در قالب طرح دارویار و همکاری جدی و مؤثر سازمان تأمین‌اجتماعی در اجرای این طرح خبر داد و گفت: تأمین‌اجتماعی ماهیانه حدود 1100 میلیارد تومان به داروخانه‌های طرف قرارداد پرداخت می‌کند.
 • دکتر موسوی: افق پیش روی تأمین‌اجتماعی با حمایت دولت و مجلس، افقی امیدوارکننده است

  دکتر موسوی: افق پیش روی تأمین‌اجتماعی با حمایت دولت و مجلس، افقی امیدوارکننده است

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در بیست‌ویکمین سفر استانی در استان اصفهان، درمانگاه تأمین‌اجتماعی شهرستان دولت آباد را افتتاح کرد و در مراسم افتتاح این مرکز درمانی، افق پیش روی سازمان تأمین‌اجتماعی را با توجه به حمایت‌های دولت انقلابی و مجلس مردمی، افقی امیدوارانه توصیف کرد.
 • دکتر موسوی: رضایت خدمت‌گیرندگان، مهم‌ترین نشانه اثربخشی خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی است

  دکتر موسوی: رضایت خدمت‌گیرندگان، مهم‌ترین نشانه اثربخشی خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی است

  نبض تجارت- دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در بیست‌ویکمین سفر استانی به استان اصفهان و در مراسم بهره‌برداری از طرح ارتقای هتلینگ بخش زنان و زایمان بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان گفت: در دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، در همین مدت کوتاه، اقدامات بزرگی در سازمان تأمین‌اجتماعی و در بخش درمان این سازمان انجام شده و گره‌گشایی‌های خوبی برای ارتقای خدمات به مردم انجام شده است. هرچند کارهای عقب‌افتاده زیادی هم هست که باید انجام شود و قطعاً مردم ما شایسته بیش از اینها هستند که این مسیر ارتقای مستمر خدمات، باید با دستان پرتوان کادر شریف درمان پیگیری ‌شود. مهمترین مسئله برای ما این است که در نقطه تماس با مردم، رضایتمندی جامعه تحت پوشش را شاهد باشیم و لبخند رضایت خدمت‌گیرندگان باید شاخص اثربخشی خدمات ما باشد.
 • تأمین‌اجتماعی و شرکت‌های زیرمجموعه آن متعلق به مردم و بیمه‌شدگان هستند

  تأمین‌اجتماعی و شرکت‌های زیرمجموعه آن متعلق به مردم و بیمه‌شدگان هستند

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در بازدیدی سرزده از شرکت کار و تأمین که به‌مناسبت هفته دولت انجام شد، ضمن یادآوری اهمیت شفافیت در فعالیت شرکت‌های زیرمجموعه این سازمان، بر ضرورت پایداری و استمرار در مسیر سالم‌سازی فعالیت شرکت‌ها و پرهیز از حاشیه‌ها تأکید کرد.
 • سهم 50 درصدی سازمان تأمین‌اجتماعی در تقبل حق بیمه تکمیلی درمان مستمری‌بگیران

  سهم 50 درصدی سازمان تأمین‌اجتماعی در تقبل حق بیمه تکمیلی درمان مستمری‌بگیران

  نبض تجارت- سرپرست اداره‌کل امور مستمری‌های سازمان تأمین‌اجتماعی، نقش این سازمان در بحث بیمه تکمیلی درمان مستمری‌بگیران و افراد تحت تکفل آنان را همکاری، تسهیل‌گری و مشارکت در پرداخت حق بیمه تکمیلی درمان این قشر اعلام کرد و گفت: بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان، چنانچه انتقاد یا پیشنهاد یا مشکلی در این زمینه و سطح خدمات مورد تقبل این بیمه یا ارقام پرداختی از سوی شرکت بیمه‌گر دارند، باید به کانون‌های بازنشستگان یا دفاتر و نمایندگی‌های شرکت بیمه طرف قرارداد مراجعه کنند.
 • اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی در شهریور ماه انجام می‌شود

  اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی در شهریور ماه انجام می‌شود

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد؛ اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی در شهریور ماه انجام می‌شود
 • افزایش کمک‌هزینه‌های جنبی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی برای سال 1401 ابلاغ شد

  افزایش کمک‌هزینه‌های جنبی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی برای سال 1401 ابلاغ شد

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای افزایش مستمری و کمک‌های جنبی و تعیین حداقل مستمری در سال 1401 را برای اجرا به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور ابلاغ کرد.
 • پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق خردادماه بازنشستگان تکمیل شد

  پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق خردادماه بازنشستگان تکمیل شد

  نبض تجارت- معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی از پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق خرداد ماه همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش این سازمان در سراسر کشور خبر داد.
 • شاه‌کلید تحول در سازمان تأمین‌اجتماعی، حوزه منابع انسانی است

  شاه‌کلید تحول در سازمان تأمین‌اجتماعی، حوزه منابع انسانی است

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: شاه‌کلید تحول در سازمان تأمین‌اجتماعی حوزه منابع انسانی است و باید با تغییر نگرش نسبت به نیروی انسانی، زمینه ایجاد تحول و ارتقاء همه‌جانبه خدمات سازمان برای افزایش رضایتمندی جامعه را فراهم کنیم. افزایش انگیزه و رضایتمندی کارکنان منجر به افزایش رضایتمندی مردم می‌شود.