2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
 • سایت فروش ایران‌خودرو مسیر اصلی پیش ثبت‌نام و دریافت کد کاربری

  سایت فروش ایران‌خودرو مسیر اصلی پیش ثبت‌نام و دریافت کد کاربری

  نبض تجارت : معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه صنعتی ایران خودرو، سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir را تنها مسیر پیش ثبت نام و دریافت کد کاربری دانست. فرآیند پیش ثبت‌نام مطابق با اطلاعات درج شده در لینک اطلاعیه‌ها در این سایت است.
 • افزایش ۱۰ درصدی قیمت محصولات ایران خودرو و ۲۳ درصدی سایپا

  افزایش ۱۰ درصدی قیمت محصولات ایران خودرو و ۲۳ درصدی سایپا

  نبض تجارت : رییس شورای رقابت اعلام کرد بر اساس فرمول قیمت‌گذاری جدید، خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو ۱۰ درصد و گروه صنعتی سایپا ۲۳ درصد افزایش قیمت خواهند یافت.
 • با ریزش قیمت ها؛ همه فروشنده خودرو شدند/ خودروهای احتکاری وارد بازار می شوند

  با ریزش قیمت ها؛ همه فروشنده خودرو شدند/ خودروهای احتکاری وارد بازار می شوند

  نبض تجارت : با حذف قیمت از سایت های اینترنتی و نیز مشخص شدن درصد افزایش قیمت خودرو توسط ستاد تنظیم بازار، بازار خودرو با ریزش قیمت روبرو شد؛ به گونه ای که از روز گذشته تاکنون قیمت خودروهای داخلی از ۵ تا ۱۵ میلیون تومان کاهش یافت و پیش بینی‌ها حکایت از این دارد که افت قیمت برای روزهای آتی ادامه دار خواهد بود.
 • فرمول قیمت گذاری خودرو نهایی شد؛ کاهش ۴۰ درصدی در راه است؟

  فرمول قیمت گذاری خودرو نهایی شد؛ کاهش ۴۰ درصدی در راه است؟

  نبض تجارت : در حالی رئیس شورای رقابت در اظهار نظری در رسانه ملی اعلام کرد که درصورت شکستن حباب در بازار، قیمت‌ها احتمالا بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد که دراین رابطه و تاثیر گذاری فرمول شورا بر قیمت بازار گفت: به طور حتم می‌تواند موجب کاهش قیمت شده و حباب را بشکند.
 • چادرملو با 10 طرح توسعه بخش، مصمم به تحقق جهش تولید است .

  چادرملو با 10 طرح توسعه بخش، مصمم به تحقق جهش تولید است .

  نبض تجارت : مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نخستین نشست خبری خود پس از بازدید از قسمتهای مختلف این شرکت در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی منطقه، با اشاره به نقش واحدهای معدنی و صنعتی در ثروت آفرینی کشور گفت : کویر مرکزی ایران سرشار از کانی های فلزی و غیر فلزی است که بعنوان سرمایه های الهی این منطقه و ایران اسلامی محسوب می شوند و وظیفه ما بعنوان متولیان صنعتی کشور بهره برداری مطلوب از این ذخایر، با هدف ایجاد ارزش افزوده و پاسداشت نعمات الهی است .
 • نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی اردکان تا نیمه امسال افتتاح می‌شود

  نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی اردکان تا نیمه امسال افتتاح می‌شود

  نبض تجارت : مدیرعامل جدید مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو اردکان در آغازین روزهای فعالیت خود از سرعت گرفتن تولید در این مجتمع بعد از استقرار نیروها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و تلاش برای راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی شهرستان تا نیمه سال جاری خبر داد.
 • تداوم تولید با رعایت تمامی ضوابط ایمنی/ باید مراقب بحران اقتصادی بعد از کرونا هم بود .

  تداوم تولید با رعایت تمامی ضوابط ایمنی/ باید مراقب بحران اقتصادی بعد از کرونا هم بود .

  نبض تجارت : در پی برخی اظهارات مبنی بر ضرورت تعطیلی واحدهای تولیدی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، صبح امروز مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل چادرملو در گفت و گویی با تاکید بر ضرورت تشدید اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو افزود : چادرملو با اتخاذ تدابیر لازم از جمله کاهش تعداد پرسنل در هر شیفت کاری و کنترل و نظارت کامل بر وضعیت جسمی و سلامتی کارکنان با استفرار تیم های مجهز پزشکی و بهداشتی، همچنان به روند تولید و فعالیت واحدها ادامه خواهد داد .
 • لوله سازی اهواز درمسیر جهش تولید/ تولید لوله ۵۶ اینچ گازی اسپیرال

  لوله سازی اهواز درمسیر جهش تولید/ تولید لوله ۵۶ اینچ گازی اسپیرال

  نبض تجارت : عضو جوان شرکت لوله سازی اهواز از تولید لوله‌های ۵۶ اینچ گازی اسپیرال برای اولین بار در خوزستان و تحقق شعار رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد «جهش تولید» در این شرکت خبر داد.
 • وزیر صنعت: ساخت داخل بیش از یک میلیارد دلار تجهیزات وارداتی

  وزیر صنعت: ساخت داخل بیش از یک میلیارد دلار تجهیزات وارداتی

  نبض تجارت :وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۹ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش تولید در سیمان داریم که این هم نشانگر رونق واحدها و هم نشانگر رونق فعالیتهای مرتبط با سیمان در کشور است.
 • ۱۲هزار قطعه در فولاد و معدن توسط چادرملو بومی‌سازی شد

  ۱۲هزار قطعه در فولاد و معدن توسط چادرملو بومی‌سازی شد

  نبض تجارت :مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: از همان روزهای اول بهره‌برداری چادرملو دغدغه بومی سازی را داشتیم و از دل این دغدغه‌ها مجموعه‌های موفقی چون فکور صنعت متولد شد.
 • افزایش نرخ دلار یک فرصت و پتانسیل خوب برای صادرات است

  افزایش نرخ دلار یک فرصت و پتانسیل خوب برای صادرات است

  نبض تجارت :وزیر صمت گفت: افزایش نرخ دلار یک فرصت و پتانسیل خوب برای صادرات است که از آن باید استفاده بشود و این افزایش، صادرات را توجیه پذیر و واردات را توجیه ناپذیر کرده است که باید در صحنه عمل نیز دیده بشود.
 • پرچمدار اصلی نهضت ساخت داخل مقام معظم رهبری هستند

  پرچمدار اصلی نهضت ساخت داخل مقام معظم رهبری هستند

  نبض تجارت :وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل تجهیزات صنعت پتروشیمی در راستای نهضت ساخت داخل گفت: شهادت جانسوز حاج قاسم سلیمانی و یاران وفادارش را تبریک و تسلیت عرض می کنم، یقیناً روح این سردار رشید اسلام و کشورمان از اقدامات و کارهایی که در حوزه نهضت ساخت داخل انجام می دهیم و توجهی که به توان جوانان این مرز بوم داریم،یاریگر است.
 • نهضت داخلی سازی با حمایت مسئولان تداوم خواهد داشت

  نهضت داخلی سازی با حمایت مسئولان تداوم خواهد داشت

  نبض تجارت :مدیرعامل ایران خودرو از افزایش شمارگان تولید روزانه این خودروساز به بیش از ۲ هزار دستگاه در ماه‌های پایانی سال جاری خبر داد.
 • فعالیت۲۰۰ تحصیل کرده استان یزد در مگامدول چادرملوی اردکان

  فعالیت۲۰۰ تحصیل کرده استان یزد در مگامدول چادرملوی اردکان

  نبض تجارت : مدیر عامل مجتمع صنعتی چادرملو گفت: کارخانه تولید شمش فولاد هم اکنون ۲۰۰ تحصیل کرده استان یزد را مشغول به کار کرده است.
 • از ظرفیت دانشگاه ها در جشنواره ملی فولاد بیشتر استفاده شود

  از ظرفیت دانشگاه ها در جشنواره ملی فولاد بیشتر استفاده شود

  نبض تجارت :مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان گفت: جشنواره ملی فولاد که با رویکرد خودکفایی در این صنعت برگزار می شود، جشنواره ای نو است که پیشنهاد می شود هر چه بیشتر از ظرفیت دانشگاه ها در آن استفاده شود تا صنایع معدنی و فولادسازان بتوانند نیازهای خود را با مراکز آکادمیک، علمی و پژوهشی بیشتر مطرح کنند.
 • استراتژی چادرملو برای کاهش هزینه‌های ناشی از واردات قطعات

  استراتژی چادرملو برای کاهش هزینه‌های ناشی از واردات قطعات

  نبض تجارت : مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: این شرکت با اعتقاد راسخ به محقق کردن اهداف و آرمان توسعه یافتگی با بکارگیری توان متخصصان داخل کشور گام های بلندی برای کاهش هزینه های ناشی از واردات قطعات و قطع وابستگی برداشته است.
 • سهم ۶۲ درصدی بخش تولید در تامین درآمدهای مالیاتی کشور/361 هزار میلیارد تومان نیاز صنعت به سرمایه در گردش

  سهم ۶۲ درصدی بخش تولید در تامین درآمدهای مالیاتی کشور/361 هزار میلیارد تومان نیاز صنعت به سرمایه در گردش

  نبض تجارت :وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه هم اندیشی با اعضای فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: بطور مستمر آمار تولید 44 گروه کالایی در کشور مورد رصد قرار می گیرد و ماهیانه روند تولیدات به اطلاع مسئولان ارشد نظام می رسد
 • خصوصی‌سازی صنعت خودرو لغو شد

  خصوصی‌سازی صنعت خودرو لغو شد

  نبض تجارت :طبق آخرین مصوبه کمیسیون صنایع و معادن که ریشه در مخالفت شورای نگهبان دارد، خصوصی سازی صنعت خودرو که قرار بود با واگذاری سهام دولت در دو خودروساز بزرگ کشور به بخش خصوصی عملیاتی شود، لغو شد.
 • 30 هزار میلیارد تومان برای تامین آرد و نان در سال 99 اختصاص یافت

  30 هزار میلیارد تومان برای تامین آرد و نان در سال 99 اختصاص یافت

  نبض تجارت :مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران و معاون وزیر صمت، به اقدامات دولت برای ارتقای کیفیت گندم، آرد و نان اشاره و اظهار کرد: دولت امسال 16 هزار میلیارد تومان برای تامین نان مردم اختصاص داد و این رقم در سال آینده به 30 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
 • پراید باز هم بالا رفت

  پراید باز هم بالا رفت

  نبض تجارت: در حالی که بازار خودرو با مشتریان بسیار محدودی روبروست، قیمت پراید از ۵۰ میلیون تومان فراتر رفته است .