2024/06/20
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۱ خرداد
 • شهریار محمدی راد، آغاز دهه امامت و ولایت را تبریک گفت

  شهریار محمدی راد، آغاز دهه امامت و ولایت را تبریک گفت

  نبض تجارت- مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی فرا رسیدن اعیاد سعید قربان، غدیر و آغاز دهه امامت و ولایت را به ملت شریف ایران تبریک و شادباش گفت.
 • مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت پاکسان برگزار شد

  مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت پاکسان برگزار شد

  نبض تجارت- مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت پاکسان با موضوع تنفیذ معاملات موضوع ۱۲۹ اصلاح قانون تجارت در دوره مالی منتهی به ۳۰/۰۹/۱۴۰۳ برگزار شد.
 • حضور پتروشیمی اروند در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست

  حضور پتروشیمی اروند در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست

  نبض تجارت- شرکت پتروشیمی اروند در قالب غرفه‌ای منسجم و متشکل از ۴ شرکت گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در چهاردهمین نمایشگاه اصفهان پلاست حضور یافت.
 • چهاردهمین نمایشگاه بین المللی اصفهان پلاست ؛ با حضور شرکتهای گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس

  چهاردهمین نمایشگاه بین المللی اصفهان پلاست ؛ با حضور شرکتهای گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس

  نبض تجارت- چهاردهمین نمایشگاه بین المللی اصفهان پلاست با تمرکز بر شرکت‌های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و حضور صنایع پائین دستی در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان آغاز به کار کرد.
 • ریل ذوب آهن عامل تسریع احداث خط شماره ۲ متروی اصفهان

  ریل ذوب آهن عامل تسریع احداث خط شماره ۲ متروی اصفهان

  نبض تجارت- خط شماره ۲ متروی اصفهان از شمال شرق اصفهان تا خمینی شهر به طول حدود ۲۴ کیلومتر هم اکنون با بهره گیری از ریل ذوب آهن اصفهان در حال احداث می باشد .
 • برگزاری مجمع عمومی منتهی به سال مالی ۱۴۰۲ فولاد سنگان

  برگزاری مجمع عمومی منتهی به سال مالی ۱۴۰۲ فولاد سنگان

  نبض تجارت- تشکیل مجمع عمومی سالیانه از مهمترین مواردی است که در پایان هر سال برای بررسی صورت های مالی و ارزیابی شرکت توسط حسابرسان و ارائه گزارش به سهامداران برگزار می گردد. نتیجه یک سال برنامه ریزی و اقدام توسط تیم مدیریتی به سهامدار راهی برای مشارکت و هماهنگی بیشتر است. در همین راستا مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ در ۲۳خرداد با حضور سهامداران شرکت، هیئت مدیره، معاونین و مدیران فولاد سنگان برگزار شد.
 • تندیس و لوح زرین سمپوزیوم ملی مدیران موفق به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اعطا شد

  تندیس و لوح زرین سمپوزیوم ملی مدیران موفق به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اعطا شد

  نبض تجارت- ششمین سمپوزیوم ملی مدیران موفق سال با رویکرد مدیریت در توسعه برند و مشتری مداری، ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ با حمایت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور (ایمیدرو) در سالن همایش های صدا و سیما و با معرفی ۱۰۰ برند برتر برگزار شد.
 • عالی‌ترین نشان رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به فولاد خوزستان اهدا شد

  عالی‌ترین نشان رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به فولاد خوزستان اهدا شد

  نبض تجارت- شرکت فولاد خوزستان دومین تولیدکننده فولاد کشور و بزرگ ترین صادرکننده‌ی فولاد، در طول بیش از چهار دهه تولید و توسعه توانسته موفقیت‌های بسیاری را کسب کند.یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی کشورها، میزان تولید و مصرف فولاد است. قرار گرفتن ایران در میان ده کشور تولیدکننده‌ی فولاد پیام روشنی به همراه دارد. در میان تولیدکنندگان فولاد کشور، فولاد خوزستان به واسطه‌ی تولید فولاد متناسب با استانداردهای جهانی، علاوه بر تامین نیاز داخلی، به بیش از ۲۸ کشور صادرات داشته باشد. پیامد این روند علاوه بر ارزآوری به حفظ جایگاه ایران در میان کشورهای صاحب‌نام در تولید فولاد کمک شایانی کند.
 • برگزاری ممیزی داخلی در شرکت پتروشیمی پارس

  برگزاری ممیزی داخلی در شرکت پتروشیمی پارس

  نبض تجارت- در راستای سنجش سطح تعهد به حفظ و مراقبت از نظام های مدیریتی و به منظور ارزیابی میزان انطباق فرایندها و فعالیت های سازمان با الزامات استاندارد های ISO9001:2015،ISO14001:2015،ISO45001:2018،ISO29001:2020و HSE-MS ISO50001:2018 ، ممیزی داخلی با مشارکت کلیه مدیران، روسا سایرکارکنان پتروشیمی پارس و توسط تیم منتخب ممیزی شرکت فامورمهرپرشیا از تاریخ ۲۰/۰۳/۱۴۰۳لغایت ۲۳/۰۳/۱۴۰۳ برگزار شد.
 • شما فرماندهان اقتصادی کشور هستید

  شما فرماندهان اقتصادی کشور هستید

  نبض تجارت _ دکتر ابراهیمی مدیر عامل بانک سپه در جمع مدیران منطقه گل گهرگفت: یکی از ویژگی های بارز شرکت گل گهرتلاش مخلصانه همه مدیران این شرکت برای تسریع حرکت رو به جلو است. وی با تشکر از توجه و نگاه ویژه به ارزش های دینی در منطقه گل گهر تصریح کرد: شما رزمندگان و فرماندهان اقتصادی کشور هستید پس باید با برنامه محوری و با نگاه مالی به پیش بروید.
 • کارکنان و مدیران منطقه، سرمایه های این شرکت ها هستند

  کارکنان و مدیران منطقه، سرمایه های این شرکت ها هستند

  نبض تجارت _ روز گذشته درجلسه شورای مدیران و در بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری امید و رییس هیات مدیره این شرکت به همراه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل بانک سپه و اعضای هیات مدیره این بانک از قسمت های مختلف شرکت گهرزمین، از کارکنان و مدیران منطقه گل گهر به عنوان سرمایه های این مجموعه ها یاد شد.
 • راه‌اندازی باشگاه مشتریان توسعه سهند

  راه‌اندازی باشگاه مشتریان توسعه سهند

  نبض تجارت _ کارگزاری توسعه سهند در راستای ارائه ارتقا کیفیت خدمات به مشتریان خود باشگاه مشتریان را راه‌اندازی کرد
 • تقدیر استاندار بوشهر از مدیرعامل و کارکنان پتروشیمی پارس

  تقدیر استاندار بوشهر از مدیرعامل و کارکنان پتروشیمی پارس

  نبض تجارت- عملکرد موثر کارمندان و خانواده های پتروشیمی پارس در انتخابات ۱۴۰۲ مورد تقدیر استاندار بوشهر قرار گرفت.
 • شرکت فولاد خوزستان تنها شرکت تولیدکننده صنعتی و معدنی بود که تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کننده را دریافت کرد

  شرکت فولاد خوزستان تنها شرکت تولیدکننده صنعتی و معدنی بود که تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کننده را دریافت کرد

  نبض تجارت- رضا وکیلی معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد خوزستان در حاشیه همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: فولاد خوزستان به عنوان تنها تولید کننده در میان تولید کنندگان صنعتی و معدنی در حوزه فلزات، موفق به دریافت تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کننده از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان وزارت صمت شد.
 • شرکت فولاد خوزستان تندیس طلایی بیست و دومین همایش ملی حمایت از مصرف کنندگان را دریافت نمود

  شرکت فولاد خوزستان تندیس طلایی بیست و دومین همایش ملی حمایت از مصرف کنندگان را دریافت نمود

  نبض تجارت- بیست و دومین همایش ملی حمایت از مصرف کنندگان با حضور عباس علی آبادی وزیر صمت، مدیران کل صمت استان‌ها و ۳۶ شرکت برتر حامی حقوق مصرف کننده، روز دوشنبه ۲۱ خردادماه ۱۴۰۳ در سالن همایش های حوزه هنری انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.
 • درخشش فجر انرژی خلیج فارس در نهمین دوره جوایز مدیریت انرژی

  درخشش فجر انرژی خلیج فارس در نهمین دوره جوایز مدیریت انرژی

  نبض تجارت- شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس در نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی تندیس برنزی تک‌ستاره و تقدیرنامه دوستاره را در دو زمینه مختلف کسب کرد.
 • بیدبلند خلیج‌فارس حامی قهرمان ملی / کارمند بیدبلند مسافر المپیک پاریس شد

  بیدبلند خلیج‌فارس حامی قهرمان ملی / کارمند بیدبلند مسافر المپیک پاریس شد

  نبض تجارت- با دستور محمود امین نژاد مديرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس به منظور تقدیر و حمایت مادی و معنوی از مهدی محسن نژاد کارمند این شرکت و نماینده ایران در رقابت های کشتی المپیک پاریس علاوه بر اهدا پاداش نقدی مورد حمایت های مادی برای حضور در این رقابت ها قرار خواهد گرفت.
 • زیرساخت‌های انرژی تجدیدپذیر؛ کلید دستیابی به اهداف انرژی پایدار

  زیرساخت‌های انرژی تجدیدپذیر؛ کلید دستیابی به اهداف انرژی پایدار

  نبض تجارت- معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های انرژی تجدیدپذیر و سرمایه‌گذاری در این بخش تأکید کرد .
 • المپیاد آتش‌نشانی ایمیدرو، تسهیل گر

  المپیاد آتش‌نشانی ایمیدرو، تسهیل گر "توسعه پایدار در شرایط امن"

  نبض تجارت- معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو اعلام کرد: برگزاری رویدادهایی همچون المپیاد آتش‌نشانی، دستیابی این سازمان به توسعه پایدار در شرایط امن را فراهم می کند.
 • استفاده از انرژی های تجدیدپذیر باید در دستور کار فولاد خوزستان قرار گیرد

  استفاده از انرژی های تجدیدپذیر باید در دستور کار فولاد خوزستان قرار گیرد

  نبض تجارت- چهارمین جلسه کمیته راهبری با حضور امین ابراهیمی مدیرعامل، محمد نیکوکار قائم‌مقام مدیرعامل در امور بهره برداری و توسعه، مشاوران مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران گروه فولاد خوزستان روز سه‌شنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۳ در سالن همایش شهدای مدافع حرم استان واقع در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد.