2021/04/17
۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
اجرای ممیزی املاک در راسته  های اصلی و تجاری منطقه 2

اجرای ممیزی املاک در راسته های اصلی و تجاری منطقه 2

نبض تجارت- معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 2 گفت: ششمین مرحله طرح ممیزی املاک شهر تهران در 13 راسته اصلی و تجاری منطقه در حال اجرا است

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رضا عابدینی با اعلام این خبر گفت: ممیزی املاک با ارائه اطلاعات کاملی از آمار و مشخصات ملکی، تغییرات و تخلفات موجود، بستر شناسایی نقاط ضعف و قوت را برای مدیریت شهری فراهم و به برنامه ریزی صحیح و منسجم در اداره شهر کمک می کند.

وی تصریح کرد: به روزرسانی اطلاعات املاک تهران باعث کامل شدن اطلاعات حرَف و مشاغل، شناسایی اراضی بایر و متروکه، اطلاعات سرانه های خدماتی محلات و نواحی و اصلاح جانمایی و پارسل های املاک شهر تهران و همچنین واحدهای غیر مسکونی دارای تخلف می شود.
عابدینی بابیان اینکه  13 مسیر منطقه به عنوان راسته های تجاری در اولویت ششمین مرحله طرح ممیزی املاک شهر تهران قرار گرفتند گفت: خیابان های سرو شرقی – غربی ، بلوار دادمان، بلوار دریا،سعادت آباد،گیشا، ستارخان،مرزداران، جلال آل احمد، اشرفی اصفهانی، محمدعلی جناح،شادمهر و… از جمله مسیرهای اصلی منطقه است که ممیزی آنها انجام می شود
معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه افزود: به منظور اطلاع رسانی و آگاهسازی شهروندان  درخصوص اجرای ممیزی،تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی ها در راسته های تجاری از بهمن ماه اجرا شده است .وامید می رود  که این پروژه به خوبی تحقق یابد و این هدف به نتیجه برسد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.