2024/06/20
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۱ خرداد
 • بازدید معاونین اجرایی و مالی_ اداری از هتل جهانگردی میگون

  بازدید معاونین اجرایی و مالی_ اداری از هتل جهانگردی میگون

  نبض تجارت- به جهت هوشمند سازی هتل و برداشتن گامی مؤثر برای افزایش سودآوری مجموعه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، معاونین اجرایی و مالی اداری از هتل جهانگردی میگون بازدید کرد.
 • تحقق دستور ریاست جمهوری درخصوص سفرهای آسان و ارزان در صندوق بازنشستگی کشوری

  تحقق دستور ریاست جمهوری درخصوص سفرهای آسان و ارزان در صندوق بازنشستگی کشوری

  نبض تجارت- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی هتل مناسبی را در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) در اختیار گرفته است، اعلام کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، این هتل از ابتدای تابستان درخدمت بازنشستگان خواهد بود.
 • پوستر نخستین جشنواره ملّی امتداد رونمایی شد

  پوستر نخستین جشنواره ملّی امتداد رونمایی شد

  نبض تجارت- همزمان با برگزاری همایش سراسری مدیران روابط‌عمومی استان‌ها، سازمان‌ها هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور «سیدصولت مرتضوی» و جمعی از مدیران وزارتخانه از پوستر نخستین جشنواره امتداد (روابط عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) رونمایی شد.
 • دکتر ذوقی؛ هتل جهانگردی خلخال مجددا از سوی شرکت ایرانگردی و جهانگردی راهبری و راه‌اندازی می‌شود

  دکتر ذوقی؛ هتل جهانگردی خلخال مجددا از سوی شرکت ایرانگردی و جهانگردی راهبری و راه‌اندازی می‌شود

  نبض تجارت- مهدی ذوقی مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به همراه فریبا عباسی عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت اجرایی، مختار باقری عضو هیات مدیره و کامبیز رنجبر سرپرست معاونت مالی و اداری از هتل جهانگردی‌ خلخال بازدید و به بررسی امکانات هتل پرداخت و از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفت.
 • خیز بلند هتل‌های جهانگردی برای تحقق جهش درآمد و کیفیت خدمات

  خیز بلند هتل‌های جهانگردی برای تحقق جهش درآمد و کیفیت خدمات

  نبض تجارت- دکتر ذوقی در دیدار با نماینده محترم مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد؛ خیز بلند هتل‌های جهانگردی برای تحقق جهش درآمد و کیفیت خدمات مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جریان بازدید از هتل جهانگردی انزلی گفت: تمامی پرسنل خدوم و صاحب نظر گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، به‌ عنوان یک ید و پیکر واحد برای جهش درآمد و توسعه هستند.
 • بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

  بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

  نبض تجارت- وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با حضور در پنجمین نمایشگاه اکسپو-توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، از غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی بازدید کرد.
 • مجموعه جهانگردی اصفهان قطب گردشگری کشور می‌شود

  مجموعه جهانگردی اصفهان قطب گردشگری کشور می‌شود

  نبض تجارت- مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی گفت: با اراده و مدیریت جهادی دکتر ترکی و همت همکاران ما، مرکز چند منظوره گردشگری، فرهنگی، ورزشی و اقامتی جهانگردی در اصفهان راه اندازی می شود.
 • قدردانی مدیران هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی از اقدامات و انتصابات مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری

  قدردانی مدیران هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی از اقدامات و انتصابات مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری

  نبض تجارت- در مراسم گردهمایی بزرگترین مجموعه هتلداری زنجیره‌ای کشور، مدیران هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی از اقدامات و انتصابات مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تقدیر کردند.
 • جذب3 میلیون گردشگر خارجی/ راه‌اندازی 35 موزه/ ثبت ملی 15 شهر و روستای صنایع‌دستی

  جذب3 میلیون گردشگر خارجی/ راه‌اندازی 35 موزه/ ثبت ملی 15 شهر و روستای صنایع‌دستی

  نبض تجارت- میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سه حوزه ماموریتی جوان‌ترین وزارتخانه کشور است، حوزه‌هایی که نیازمند تغییرات اساسی در رویکرد و برنامه های اجرایی بود و دولت سیزدهم از همان سال اول برنامه تحول هر سه بخش را در دستور کار قرار داد که جذب3 میلیون گردشگر خارجی، راه‌اندازی 35 موزه و ثبت ملی 15 شهر و روستای صنایع‌دستی مهمترین شاخص‌های عملکردی در این سه حوزه است.
 • خیابان ولیعصر (عج) ، یک گام به ثبت جهانی نزدیک شد

  خیابان ولیعصر (عج) ، یک گام به ثبت جهانی نزدیک شد

  نبض تجارت- علی اشراقی با اشاره به تصویب طرح ساماندهی و ارتقاء کیفی خیابان ولیعصر (عج) درکمیسیون ماده پنج گفت: تصویب این طرح، گامی در راستای حفاظت از میراث طبیعی، هویت تاریخی و ارزش های فرهنگی– اجتماعی خیابان ولیعصر (عج) به عنوان یکی از عناصر اصلی تشکیل دهنده شهر تهران و تلاش برای ثبت این خیابان در فهرست میراث فرهنگی جهان است.
 • "شش هزار گردشگر ایرانی در آنتالیا خوار و خفیف شدند"

  نبض تجارت: این روز‌ها رسانه‌های ترکیه پر است از اخباری درباره هزاران گردشگر سرگردان ایرانی در آنتالیا.