2023/03/27
۱۴۰۲ دوشنبه ۷ فروردين
 • بزرگ‌ترین پارک مالیاتی کشور افتتاح شد

  بزرگ‌ترین پارک مالیاتی کشور افتتاح شد

  نبض تجارت- رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور از افتتاح بزرگ‌ترین پارک مالیاتی کشور در راستای ترویج فرهنگ مالیاتی در شهرستان تاریخی سلطانیه زنجان خبر داد.
 • مزایده 800 میلیارد تومانی اموال تملیکی برگزار می‌شود

  مزایده 800 میلیارد تومانی اموال تملیکی برگزار می‌شود

  نبض تجارت- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی آخرین مزایده الکترونیکی سراسری اموال منقول سال 1401خود را در اسفند ماه برگزار می‌کند.
 • تعیین تکلیف ضابطه‌مند انبارهای اموال تملیکی با اهتمام دستگاه قضا

  تعیین تکلیف ضابطه‌مند انبارهای اموال تملیکی با اهتمام دستگاه قضا

  نبض تجارت- نشست خبری مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه امروز (چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه) با حضور خبرنگاران برگزار شد.
 • رشد۲۹۷ درصدی تعیین تکلیف کالاهای تملیکی

  رشد۲۹۷ درصدی تعیین تکلیف کالاهای تملیکی

  نبض تجارت- دولت سیزدهم با اهتمام ویژه به اصلاح ساختارهای سازمان اموال تملیکی و سرعت بخشی به وضعیت کالاها در انبارها، دستاورد مهم تعیین تکلیف بیش از ۲۶ همتی کالا در سال جاری و رشد ۲۹۷ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل را رقم زد.
 • رشد ۲۸۰ درصدی تعیین تکلیف کالاهای اموال تملیکی در سال جاری

  رشد ۲۸۰ درصدی تعیین تکلیف کالاهای اموال تملیکی در سال جاری

  نبض تجارت- معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور گفت: از ابتدای امسال تا بهمن ماه، بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان کالای اموال تملیکی تعیین تکلیف شد که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۸۰ درصدی را به همراه داشت.
 • گزارش دستاوردهای اموال تملیکی در دولت سیزدهم / تعیین تکلیف 25 همت کالا/ رشد 700 درصدی بازگشت کالا به چرخه تولید

  گزارش دستاوردهای اموال تملیکی در دولت سیزدهم / تعیین تکلیف 25 همت کالا/ رشد 700 درصدی بازگشت کالا به چرخه تولید

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از کاهش استرداد کالاهای برائت‌یافته با هماهنگی مراجع قضایی از ۴۶ درصد به ۱۵ درصد در سال‌جاری خبر داد و گفت: تعامل مثبت قوه مجریه و قوه قضاییه موجب رشد تعیین‌تکلیف کالاهای رسوبی در انبارهای سازمان و جلوگیری از تضییع حقوق مردم و بیت‌المال شد.
 • تعیین تکلیف ۲۵ هزار میلیارد تومانی اموال تملیکی

  تعیین تکلیف ۲۵ هزار میلیارد تومانی اموال تملیکی

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: ۲۵ هزار میلیارد تومان کالا از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون در این سازمان تعیین تکلیف شده است.
 • دهمین حراج اموال تملیکی در ۱۸ بهمن برگزار می شود

  دهمین حراج اموال تملیکی در ۱۸ بهمن برگزار می شود

  نبض تجارت- معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از برگزاری دهمین حراج حضوری این سازمان در ۱۸ بهمن ماه خبر داد.
 • شفافیت، صداقت و تکیه بر مستندات در مبارزه دائمی با فرار مالیاتی

  شفافیت، صداقت و تکیه بر مستندات در مبارزه دائمی با فرار مالیاتی

  نبض تجارت- رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه در دهه مبارک فجر گفت: بیان واقعیات بر اساس اصل شفافیت، صداقت و مبتنی بر مستندات در مبارزه با فرار مالیاتی در دستور کار سازمان مالیاتی است. / در مبارزه با فرار مالیاتی هیچ‌گونه تعارف و چشم‌پوشی وجود ندارد.
 • ۹ هزار میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی به فروش رفت

  ۹ هزار میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی به فروش رفت

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از فروش ۹ هزار میلیارد تومان کالاهایی که بیش از ۲۰ سال در انبارهای اموال تملیکی مانده بود خبر داد و گفت: رشد ۶ برابری فروش کالاها در دولت سیزدهم با سرعت در تعیین و تکلیف کالاها رقم خورد.
 • افزایش خروجی و عملكرد نشان دهنده اراده مسئولان سازمان اموال تملیکی است

  افزایش خروجی و عملكرد نشان دهنده اراده مسئولان سازمان اموال تملیکی است

  نبض تجارت- مجمع عمومی سالانه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با حضور وزیر اقتصاد، دادستان کل کشور، وزیر دادگستری، اعضاء هیات عالی نظارت، حسابرس و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این سازمان روز نهم بهمن ماه در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
 • ابلاغ قانون معافیت واردات مواد اولیه دارویی، شیرخشک و تجهیزات پزشکی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده

  ابلاغ قانون معافیت واردات مواد اولیه دارویی، شیرخشک و تجهیزات پزشکی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده

  نبض تجارت- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای، قانون معافیت واردات مواد اولیه دارویی، شیرخشک و تجهیزات پزشکی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده را جهت اجرا به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.
 • تولید 3 میلیون و 350 هزار اظهارنامه برآوردی برای مودیان فاقد پرونده

  تولید 3 میلیون و 350 هزار اظهارنامه برآوردی برای مودیان فاقد پرونده

  نبض تجارت- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در چارچوب مقابله با فرار مالیاتی و تامین منافع مردم برای اولین بار در نظام مالیاتی کشور، 3 میلیون و 350 هزار اظهارنامه برآوردی برای اشخاص حقیقی و حقوقی فاقد پرونده مالیاتی درحال تولید می باشد. مودیان خوش حساب از معافیت مالیاتی بهره مند می شوند.
 • برگزاری نهمین حراج حضوری اموال تملیکی

  برگزاری نهمین حراج حضوری اموال تملیکی

  نبض تجارت- معاون فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی بیان کرد: نهمین حراج اموال تملیکی با مشارکت ۱۸ استان در سراسر کشور روز دوشنبه ۱۹ دی 1401 برگزار می شود.
 • استقبال مردم از سامانه‌ی سوت‌زنی در گزارش فرارهای مالیاتی

  استقبال مردم از سامانه‌ی سوت‌زنی در گزارش فرارهای مالیاتی

  نبض تجارت- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در جلسه کارگروه مقابله با فرار مالیاتی با تاکید بر برخورد قاطع نظام مالیاتی با فرار مالیاتی گفت: گزارشات سوت زنی، بازوی توانمند نظام مالیاتی برای مقابله با فرار مالیاتی است.
 • ۲۰ هزار میلیارد تومان کالای تملیکی کشور تعیین تکلیف شد

  ۲۰ هزار میلیارد تومان کالای تملیکی کشور تعیین تکلیف شد

  نبض تجارت- عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور با اشاره به دستور ویژه رییس جمهور برای تحول درفعالیت این سازمان اعلام کرد: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون ۲۰ هزار میلیارد تومان کالای تملیکی در انبارهای کشور تعیین تکلیف شده است.
 • بیش از هفت هزارمیلیارد تومان کالای تملیکی کشور به فروش رفت

  بیش از هفت هزارمیلیارد تومان کالای تملیکی کشور به فروش رفت

  نبض تجارت- عضو هیات مدیره و قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور اعلام کرد: هفت هزارو ۳۰۰ میلیارد تومان کالای تملیکی کشور در ۹ ماه گذشته به فروش رفت که ارزش فروش این کالاها نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰۰ درصد رشد نشان می دهد.
 • اجرای تدریجی، بهترین شیوه پیاده‌سازی قانون پایانه‌های فروشگاهی

  اجرای تدریجی، بهترین شیوه پیاده‌سازی قانون پایانه‌های فروشگاهی

  نبض تجارت- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به آمادگی های به وجود آمده در سازمان برای اجرای کامل قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان گفت: براساس ملاحظات کارشناسی و ضرورت رعایت انواع مولفه های اقتصادی و اجتماعی نظیر آموزش و آگاهی سازی، اجرای تدریجی و مرحله ای بهترین شیوه اجرای این قانون است.
 • واحدیابی های میدانی و سیستمی با اولویت پیگیری شود

  واحدیابی های میدانی و سیستمی با اولویت پیگیری شود

  نبض تجارت- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با تاکید بر ضرورت توجه به تمامی شرایط و ظرفیت های ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور اظهار داشت: واحدیابی های میدانی و سیستمی با نقش بسیار مهمی که در مبارزه فرار مالیاتی و کتمان درآمدهای مشمول مالیات ایفا می کند باعث کاهش فشار بر مودیان منضبط، ارتقای سطح عدالت مالیاتی و کمک به رشد و آبادانی کشور می شود.
 • تقدیر وزیر دادگستری از سازمان اموال تملیکی

  تقدیر وزیر دادگستری از سازمان اموال تملیکی

  نبض تجارت- وزیر دادگستری با حضور در انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان زنجان، نگهداری کالا در انبارهای این سازمان را قابل تقدیر دانست.