2022/12/05
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۴ آذر
 • سخنگوی دولت: رشد ۲۶۹ درصدی تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی

  سخنگوی دولت: رشد ۲۶۹ درصدی تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی

  نبض تجارت- سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی با خبرنگاران از رشد 269 درصدی تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی خبر داد.
 • 38 خودروی وارداتی فروخته می شود

  38 خودروی وارداتی فروخته می شود

  نبض تجارت- مزایده الکترونیکی سراسری شماره 263 سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به ارزش بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان برگزار خواهد شد.
 • احکام مالیاتی نحوه کمک‏‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور

  احکام مالیاتی نحوه کمک‏‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور

  نبض تجارت- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای، احکام مالیاتی آیین نامه اجرایی قانون نحوه کمک‏ های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.
 • محکومیت متهم به فرار مالیاتی 230 میلیارد ریالی در دادگاه تجدیدنظر

  محکومیت متهم به فرار مالیاتی 230 میلیارد ریالی در دادگاه تجدیدنظر

  نبض تجارت- معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: شخصی که در حوزه واردات خودروهای لوکس مبادرت به فرار مالیاتی 230 میلیارد ریالی کرده بود، با پیگیری‏های حقوقی سازمان، در دادگاه تجدیدنظر مجرم شناخته شد.
 • طرح کالا برگ در روزهای آتی اجرا می شود

  طرح کالا برگ در روزهای آتی اجرا می شود

  نبض تجارت- سخنگوی اقتصادی دولت گفت: طی روزهای آینده در یکی از استان های جنوبی طرح کالابرگ الکترونیکی را اجرا خواهیم کرد.
 • پنج شنبه آخرین مهلت ارائه پیشنهاد شرکت در مزایده املاک و مستغلات

  پنج شنبه آخرین مهلت ارائه پیشنهاد شرکت در مزایده املاک و مستغلات

  نبض تجارت- معاون حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان اموال تملیکی گفت: تعدادی از املاک تحت اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از طریق مزایده سراسری شماره 1133 و با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و به صورت الکترونیکی به فروش می رسد.
 • ۱۰۱ میلیارد تومان از اموال تملیکی در مزایده 261 به فروش رفت

  ۱۰۱ میلیارد تومان از اموال تملیکی در مزایده 261 به فروش رفت

  نبض تجارت- براساس جزئیات مزایده شماره 261 سازمان اموال تملیکی 101 میلیارد تومان کالا فروخته شده که بیش از 25 درصد افزایش نشان می دهد.
 • ظرفیت انبارهای اموال تملیکی 43 درصد افزایش یافت

  ظرفیت انبارهای اموال تملیکی 43 درصد افزایش یافت

  نبض تجارت- سید عبدالمجید اجتهادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ساختار معیوب سازمانی و ساختار حاکم بود اظهارداشت: این مسائل مربوط به سال 1370 و زمان تشکیل این سازمان بود که در ستاد کشور ساختار اصلاح و اجرایی شد و در تمام استان های کشور نیز در حال انجام است که هرمزگان به اداره کل ارتقا یافته و دیگر استان ها نیز چنین خواهند شد.
 • عرضه 1162 میلیارد تومان کالا در هفتمین مزایده الکترونیک اموال تملیکی

  عرضه 1162 میلیارد تومان کالا در هفتمین مزایده الکترونیک اموال تملیکی

  نبض تجارت- فرایند هفتمین مزایده الکترونیکی اموال منقول به شماره 262 از تاریخ یازدهم آبان 1401 آغاز شده است.
 • رئیس هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی معارفه شد

  رئیس هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی معارفه شد

  نبض تجارت- در مراسمی با حضور سید عباس حسینی معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مجتبی فراهانی فرمهینی به عنوان رئیس هیئت عالی نظارت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی معرفی و مشغول به کار شد.
 • نتایج مزایده دوم خودروهای خارجی سوم آبان اعلام می شود

  نتایج مزایده دوم خودروهای خارجی سوم آبان اعلام می شود

  نبض تجارت- مزایده فوق العاده شماره ۵۶۶ خودروهای خارجی عصر روز سه شنبه مورخ سوم آبان ماه ۱۴۰۱ رمزگشایی و برندگان معرفی خواهند شد.
 • مجتبی فراهانی فرمهینی رئیس هیأت عالی نظارت سازمان اموال تملیكی شد

  مجتبی فراهانی فرمهینی رئیس هیأت عالی نظارت سازمان اموال تملیكی شد

  نبض تجارت- سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور حکمی مجتبی فراهانی فرمهینی را به سمت رییس هیأت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب کرد.
 • افزایش وصول مالیات و عوارض ارزش افزوده و آلایندگی‌ها در مسیر توسعه و آبادانی

  افزایش وصول مالیات و عوارض ارزش افزوده و آلایندگی‌ها در مسیر توسعه و آبادانی

  نبض تجارت- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در یک سال اخیر وصول مالیات و عوارض ارزش افزوده و آلایندگی ها افزایش قابل توجهی داشته و با تامین منابع مالی شهرداری ها جهت توسعه زیرساخت ها، مسیر توسعه و آبادانی هموارتر شده است.
 • نزول هشت‌ساله سرمایه‌گذاری چگونه در دولت سیزدهم مثبت شد؟

  نزول هشت‌ساله سرمایه‌گذاری چگونه در دولت سیزدهم مثبت شد؟

  نبض تجارت- آمارها نشان می‌دهد تشکیل سرمایه ثابت ناخالص به عنوان یکی از عوامل اصلی رشد اقتصادی در دولت روحانی بیش از 30 درصد کاهش یافته است. همچنین در دولت روحانی سرمایه گذاری خارجی هم با وجود تبلیغات گسترده دولت قبل درباره تاثیر برجام بر جذب سرمایه خارجی به مراتب کمتر از دولت نهم و دهم بود.
 • کالبدشکافی میراث تورمی روحانی در شاخص های پولی+آمار

  کالبدشکافی میراث تورمی روحانی در شاخص های پولی+آمار

  نبض تجارت- حسن روحانی بزرگترین میراث تورمی پس از انقلاب را برای دولت سیزدهم به یادگار گذاشت. تورمی که با وجود تلاش های بسیار هنوز هم گریبانگیر اقتصاد کشور است. رشد بیش از 5 برابری پایه پولی و حدود 8 برابری نقدینگی، مهمترین عوامل اوج گیری تورم از سال 97 تا کنون بوده است.
 • نرخ سود بین بانکی کاهش یافت

  نرخ سود بین بانکی کاهش یافت

  نبض تجارت- بررسی تغییرات نرخ سود بین بانکی نشان می‌دهد این نرخ که در تاریخ ۳۰ تیرماه به اوج خود یعنی ۲۱.۳۱ درصد رسیده بود، با کاهش ۰.۱۸ درصدی، به ۲۱.۱۳ درصد رسیده است.
 • فرزاد وجیهی ، بهترین تریدر ارز دیجیتال در ایران و بهترین معامله گر بورس

  فرزاد وجیهی ، بهترین تریدر ارز دیجیتال در ایران و بهترین معامله گر بورس

  نبض تجارت : بسیاری از مردم، تجارت در بازار فارکس را آسان تر از سایر سرمایه گذاری های مالی می¬ دانند. با این حال، بازار فارکس هنوز یک بازار پیشرفته است. برای اینکار باید زمان زیادی را روی یادگیری نحوه معامله¬ گری در بازار، سرمایه گذاری کنند تا بتوانند به طور مداوم سود کنند.برخی از افراد، استعداد این کار را دارند، و اینکار برای آنها راحت تر از دیگران است. فرزاد وجیهی ، یکی از از این استعدادهاست. استراتژی هوشمندانه ، مدیریت سرمایه آگاهانه و سبک معاملاتی منحصربه‌فرد یک تریدر، تأثیر به سزایی در عبور از شکست‌ها و موانع راه پرپیچ ‌وخم فارکس دارد.
 • اپلیکیشن متفاوت و ایمن

  اپلیکیشن متفاوت و ایمن "تارا" رونمایی شد

  نبض تجارت- چهارشنبه 18 خرداد ماه، نشست خبری و رسانه‌ای مدیران شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا، برای معرفی سرویس جدید اپلیکیشن «تارا» در حوزه اعتبار خُرد فردی، با شعار«الان بخر، خُردخُرد پرداخت کن!» برگزار شد.
 • یارانه جبرانی فعلا قابل برداشت نیست

  یارانه جبرانی فعلا قابل برداشت نیست

  نبض تجارت- مدیرکل روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت: در روز‌های آینده اطلاعات بیشتری به مردم ارائه خواهد شد و زمان استفاده از این یارانه جبرانی از سوی دولت در آینده اعلام خواهد شد، اما تا آن زمان این مبالغ قابل برداشت و استفاده نیست.
 • امکان اطلاع رسانی پیامکی سوابق چک‌های برگشتی در لحظه معامله تا ۳ روز آینده

  امکان اطلاع رسانی پیامکی سوابق چک‌های برگشتی در لحظه معامله تا ۳ روز آینده

  نبض تجارت- نایب رییس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: تا ۳ روز آینده امکان اطلاع رسانی پیامکی از سوابق صادر کننده چک در لحظه معامله فراهم می‌شود.