2022/05/29
۱۴۰۱ يکشنبه ۸ خرداد
شست‌وشوی ۵ هزار و ۸۲۰ متر مربع محوطه ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه ۲۲

شست‌وشوی ۵ هزار و ۸۲۰ متر مربع محوطه ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه ۲۲

نبض تجارت- شهردار منطقه ۲۲ از شستشوی ۵ هزار و ۸۲۰ متر مربع محوطه ایستگاه های اتوبوس این محدوده از تهران در مدت یک ماه خبر داد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی با بیان اینکه حوزه خدمات شهری منطقه به شکل شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شهروندان است، اظهار داشت: شهروندان خواستار شهری زیبا و پاک هستند و به همین منظور پاکسازی و نظافت معابر پرتردد به شکل منظم صورت می گیرد .

وی افزود: به منظور حفظ سلامت و پاکیزگی فضاهای شهری و رفاه حال شهروندان، اداره خدمات شهری منطقه اقدام به شستشوی تمامی ایستگاه های اتوبوس در طول یک ماه اخیر کرده است.

محمدی ادامه داد: همکارانم در مدت ۳۰ روز توانسته اند ۶ میلیون و ۷۶۰ هزار متر مربع از معابر شهری را نظافت و رفت و روب کنند.

شهردار این منطقه تصریح کرد: معابر منطقه ۲۲ همه روزه شست و شو می شود و در صورتی که نقطه ای از معابر شهری شست و شو نشود، شهروندان می توانند با تماس با سامانه ۱۳۷ اعلام کنند تا همکارانم در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.