2022/05/29
۱۴۰۱ يکشنبه ۸ خرداد
جانمایی مجسمه حیوانات در حال انقراض در خیابان لبخند

جانمایی مجسمه حیوانات در حال انقراض در خیابان لبخند

نبض تجارت- معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه2 گفت: مجسمه حیوانات در حال انقراض در فضای جنگلی کنار بلوار پاک‌نژاد به سمت خیابان لبخند جانمایی شد.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، علیرضا جعفری با اعلام این خبر گفت: مدیریت شهری  منطقه ۲ به‌عنوان یکی از مناطق دوستدار محیط‌زیست با هدف آشنایی شهروندان با حیوانات منقرض شده و در حال انقراض  و حمایت از حیوانات مجسمه‌های از  این حیوانات را در محدوده بلوارهای پاک‌نژاد و دادمان جانمایی کرده است.

وی با بیان اینکه ابعاد مجسمه‌ها در اندازه واقعی حیوانات است، افزود: تاکنون ۷ مجسمه از حیواناتی مانند خرس گریزلی، خرس قطبی، گوزن، قوچ وحشی، خرس پاندا، خرس قهوه‌ای و... در فضای جنگل‌گونه حاشیه بلوار جانمایی شده است و در آینده  مجسمه اسب و یوزایرانی هم در این خیابان جانمایی می‌شود.
 به گفته جعفری جنس مجسمه‌های این خیابان از بتن است که با توجه به نوع مصالح به کار رفته این آثار در گذر زمان تخریب نمی‌شوند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 در خصوص انتخاب این محدوده برای جانمایی مجسمه حیوانات گفت: با توجه به وجود  فضای سبزی جنگل‌گونه با درختان بلند در حاشیه بلوار پاک‌نژاد  و همچنین مجاورت با  خیابان لبخند این محدوده برای قرار دادن مجسمه‌ها انتخاب شده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.