2022/05/29
۱۴۰۱ يکشنبه ۸ خرداد
غرفه های بازیافت منطقه 19 نونوار شدند

غرفه های بازیافت منطقه 19 نونوار شدند

نبض تجارت- 23 غرفه بازیافت منطقه ۱۹ به منظور جلب مشارکت شهروندان در امر تفکیک پسماند از مبدا در این منطقه نونوار شدند.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی شهرداری منطقه 19، مهدی هدایت شهردار منطقه با اشاره به اینکه 23 غرفه در نواحی پنجگانه برای دريافت پسماندهاي خشك شهروندان وجود دارد افزود: با برنامه ریزی سازمان مدیریت پسماند همه غرفه های بازیافت شهر تهران به صورت همسان و یکپارچه رنگ آمیزی شدند تا علاوه بر زیباسازی منظر شهری با نصب استیکرها و علایم آموزشی مربوط به مدیریت پسماند و طرح کاپ بستری برای مراجعه حداکثری خانوارها باشد.

به گفته این مسئول غرفه های بازیافت با هدف رعایت موارد ایمنی و بهداشتی محل کار متصدیان ساماندهی شد و نواقص و مشکلات احتمالی غرفه ها رفع و تجهیز شدند.
هدایت گفت: این غرفه ها توسط کارشناسان و رئیس مدیریت پسماند منطقه به طور مستمر بازدید و در آن راهکارهای افزایش بازدهی و نیز جلب مشارکت حداکثری شهروندان در بحث تفکیک پسماند از مبدا بررسی می شود.
شهردار منطقه ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان در امر تفکیک زباله از مبداء خاطر نشان کرد: رنگ آمیزی و نقاشی کانکس های بازیافت ادامه دارد و به منظور پیشگیری از شیوع کرونا شستشو و ضدعفونی کانکس ها پس از تخلیه روزانه غرفه انجام و در بین غرفه داران دستکش و ماسک توزیع می شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.