2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
عملیات احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی (ع) بعداز پل مشیریه آغاز شد
شهردار منطقه ۲۰:

عملیات احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی (ع) بعداز پل مشیریه آغاز شد

نبض تجارت- شهردار منطقه ۲٠ از احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی (ع) با هدف ارتقاء ایمنی ترافیکی در مسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب این بزرگراه و تسهیل و تسریع امدادرسانی به خودروهای آسیب دیده خبر داد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲٠؛ رضا شنگی گفت: با توجه به برنامه‌های مدیریت شهری منطقه در ارتقاء ایمنی شبکه بزرگراهی و کاهش خسارات ناشی از تصادفات احتمالی این محدوده، احداث پهلوگاه اضطراری در مسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) بعداز پل مشیریه در دستور کار قرار گرفت.

شهردار منطقه ۲۰ افزود: در همین راستا عملیات عمرانی شامل تخریب جداول، خاکبرداری، جدول بندی، زیرسازی، اجرای فضای سبز و روکش آسفالت و نصب علائم و تجهیزات ترافیکی انجام می شود.

شهردار منطقه اظهار داشت: بر اساس بازدیدهای میدانی کمیته ایمنی معابر و درخواست پلیس راهور، با توجه به حجم تردد در بزرگراه‌ محوری امام علی (ع) و لزوم توقف خودروهایی که دچار نقص فنی می شوند و یا نیاز به امدادرسانی دارند، ایجاد پهلوگاه اضطراری با هدف کاهش آمار تصادفات جرحی و فوتی در حال اجرا است.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.