2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
تقدیر از بانک سامان توسط کمیته امداد برای پرداخت تسهیلات خوداشتغالی

تقدیر از بانک سامان توسط کمیته امداد برای پرداخت تسهیلات خوداشتغالی

نبض تجارت- همایش تجلیل از یاوران اشتغال و خودکفایی به‌منظور قدردانی از بانک‌های برتر در ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل سامان رسانه، آیین تجلیل از یاوران اشتغال و خودکفایی به‌منظور قدردانی از بانک‌های برتر در ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، آیت‌الله کازرونی رئیس هیئت‌امنای کمیته امداد امام خمینی (ره)، دکتر اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، برگزار شد.

در این مراسم، وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک سامان به‌عنوان یکی از بانک‌های برتر در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد با اهدای لوح یادبود تقدیر کردند.
گفتنی است، در حاشیه این مراسم یکی از مددجویان کمیته امداد، محصولات کارگاه صنایع‌دستی خود را که با تسهیلات پرداختی بانک سامان تأسیس کرده را در معرض دید مقامات و مهمانان حاضر در این همایش قرار داد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.