2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
با مدیریت هوشمند، چادرملو دوباره رکورد شکنی کرد

با مدیریت هوشمند، چادرملو دوباره رکورد شکنی کرد

نبض تجارت- در مهر ماه امسال، با اعمال مدیریت هوشمند و تلاش همکاران سخت کوش ارکان بهره برداری شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، تولید روزانه شمش فولاد با کیفیت صادراتی از مرز 5555 تن گذشت .

به گزارش نبض تجارت ؛ در مهر ماه امسال،  با اعمال مدیریت هوشمند و تلاش همکاران سخت کوش ارکان بهره برداری  شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، تولید روزانه شمش فولاد  با کیفیت صادراتی از مرز ۵۵۵۵ تن گذشت  .

بر اساس همین گزارش،  کارخانه فولاد چادرملو در پایان مهر ماه سال جاری با تولید۱۱۴۸۸۰تن انواع شمش با کیفیت صادراتی ،  بالاترین رکورد تولید ماهیانه از ابتدای بهره برداری  این کارخانه را ثبت نمود.

آخرین رکورد ماهیانه تولید شمش ، در فروردین ماه سال جاری با تناژ ۱۱۲۴۷۵تن و   آخرین رکورد قبلی تولید روزانه فولاد چادرملو در اردیبهشت ماه سال جاری با تولید روزانه ۴۹۷۰تن شمش کسب شده بود.

گفتنی است چادرملو، در دوره ۶ ماهه امسال با وجود اعمال محدودیت های ناشی از کمبود انرژی، توانسته است بیش از ۸ میلیون و ۶۷۹ هزار تن انواع محصولات زنجیره فولاد تولید کند تا علاوه بر تضمین سود دهی سهامدران، نقش ارزنده خود را در رشد اقتصادی کشور ایفا نماید .

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.