2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
پیام تسلیت رئیس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت درگذشت مهندس اردبیلی

پیام تسلیت رئیس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت درگذشت مهندس اردبیلی

نبض تجارت- محمد رضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت درگذشت مهندس اردبیلی نخستین مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران بعد از انقلاب اسلامی، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش نبض تجارت ؛ محمد رضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت درگذشت مهندس اردبیلی نخستین مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران بعد از انقلاب اسلامی، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:
 

درگذشت مهندس محمد هادی اردبیلی نخستین مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران پس از انقلاب اسلامی را خدمت جامعه صنعتی و معدنی کشور تسلیت عرض می کنم. مرحوم اردبیلی در کوران سال های نخستین جنگ تحمیلی مدیریت این شرکت عظیم را عهده دار شد و به رغم وجود چالش های داخلی و بین المللی، تولید در صنعت مس را احیا و تقدیم اقتصاد کشور کرد.
خوشبختانه حوزه معدن و صنایع معدنی کشورمان در دهه 80 نیز از خدمات مدیریتی ایشان در صنعت مس بهره برد. هرچند این شخصیت نیک نام، مدتی در حوزه دیپلماسی نیز خدماتی از خود برجای گذاشت.
درگذشت این عزیز را خدمت خانواده محترم ایشان و جامعه معدن و صنایع معدنی تسلیت عرض می کنم و از پروردگار متعال علو درجات برای آن مرحوم خواستارم.

به راستی خدمات بی شائبه این بزرگوار در حوزه معدن و صنایع معدنی به یادگار خواهند ماند.

محمد رضا موثقی نیا

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.