2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
تکیه بر نوآوری تنها راه رویارویی با تهدیدها

تکیه بر نوآوری تنها راه رویارویی با تهدیدها

نبض تجارت- در سومین کنفرانس ملی انجمن علمی پارک‌‌های فناوری و سازمان‌ های نوآوری ایران که به میزبانی یزد و با همکاری شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برگزار شد، مدیر تکنولوژی و توسعه چادرملو و مدیر مرکز نوآوری نوچاد در پنل تخصصی این کنفرانس با موضوع «نوآوری در صنعت» گفت: نوآوری تنها راه رویارویی با تهدیدها و عدم قطعیت‌های پیش‌روی اکوسیستم معدن و صنایع معدنی است .

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی چادرملو، سینا امیر شنوا همچنین گفت:   راهکار افزایش تاب‌آوری و حفظ مزیت رقابتی و راه حل اجرای نوآوری در صنعت،  پیش‌ گامی در مسیر نوآوری است ،  از این رو احساس نیاز به نوآوری باید در صنعت به وجود آید.

وی افزود: در واقع صنعت باید یک سبد کامل نوآوری شامل توسعه کسب و کار، توانمندسازی، تسهیلگری، شبکه‌سازی و سرمایه‌گذاری را داشته باشدکه در شرکت چادرملو تمامی این موارد در قالب پلتفرمی به نام( نوچاد) طراحی و پیاده سازی شده است.

گفتنی است، مرکز نوآوری چادرملو (نوچاد) در این رویداد ملی که در پارک علم و فناوری یزد با حضور  سیاست‌گذاران و بازیگران اکوسیستم نوآوری کشور برگزار گردید، حضور داشت.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.