2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
فعالیت ون‌کافه‌ها و کارفودها نیاز به تمدید مجوز دارد
معاون شهردار منطقه یک:

فعالیت ون‌کافه‌ها و کارفودها نیاز به تمدید مجوز دارد

نبض تجارت- معاون خدمات شهری منطقه یک گفت: شهرداری این منطقه تا تعیین تکلیف نهایی از سوی فرمانداری شهرستان شمیرانات نسبت به جمع‌آوری کارفودها و ون‌کافه‌های غیرمجاز سطح محدوده اقدام می‌کند.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک،  احسان خیراتیان صفائی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه گفت: پس از اعلام نظر دستگاه های نظارتی شهرستان شمیران  در خصوص فعالیت ون کافه ها و کارفودها در سطح محدوده منطقه، از تیر ماه ۱۴۰۲ که دوره سه ماهه مجوزهای صادر شده  از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران برای این نوع فعالیت ها به پایان رسید، دیگر معرفی نامه ای از سوی منطقه  جهت صدور مجوز مجدد ادامه فعالیت آنها، صادر نشده است.

وی افزود: به دلیل حفظ بهداشت شهروندان و نظارت بر چگونگی عرضه صحیح این محصولات  از تاریخ مذکور تاکنون از فعالیت ۸۰ ون کافه، کارفودها که به صورت غیرمجاز در سطح محدوده نواحی ۱۰ گانه  فعالیت داشته اند بصورت مستمر ممانعت بعمل آمده و تا تعیین تکلیف نهایی از سوی فرمانداری شهرستان شمیرانات نیز این روند ادامه خواهد داشت.

گفتنی است؛ خیابان های شریعتی، بلوار صبا و شهید اندرزگو، بلوار ۳۵ متری قیطریه، بلوار دانشجو، خیابان ولنجک، خیابان شهید باهنر، خیابان موزه دارآباد، خیابان جمشیدیه و.... از معابری بودند که اقدامات جمع آوری این مشاغل غیر مجاز در آنها انجام شده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.