2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
چراغ‌های راهنمایی و رانندگی منطقه ۹ مرمت و بهسازی شد

چراغ‌های راهنمایی و رانندگی منطقه ۹ مرمت و بهسازی شد

نبض تجارت- شهردار منطقه ۹ از مرمت و بازسازی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی چشمک‌زن برقی و سولار در ۵۵ نقطه از این منطقه خبرداد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار این منطقه گفت: با عنایت به لزوم هوشیارسازی رانندگان در هنگام تغییر مسیر در معابر و همچنین کمک به روانسازی و کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه، تامین ایمنی عبور مرور عابران پیاده از گذرگاه های عرضی معابر و تقاطعات، طرح ضربتی مرمت و بهسازی چراغ های راهنمایی و رانندگی چشمک زن برقی و سولار منطقه توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۹ به اجراء در آمد.

وی افزود: در قالب اجرای این طرح و در مدت ۴۵ روز نسبت به مرمت و بهسازی  چراغ های راهنمایی و رانندگی چشمک زن سولار و برقی در ۵۵ نقطه مرمت و بازسازی  چراغ های مذکور اقدام می شود.

شهردار منطقه ۹ عنوان کرد: این عملیات شامل؛ تهیه و نصب چراغ، نوسازی باطری، تعویض و مرمت کابل، عیب یابی مرمت و رفع نقص اتصالات و راه اندازی مجدد چراغ، نصب پنل خورشیدی در چراغ های سولار انجام می شود.

مرتضوی یادآور شد: معابر میرقاسمی، بهمن پور، قزوین، دکترهوشیار، گزل خو، بختیاری، دامپزشکی، استادمعین، طحانی، فتح آبادی، تفرش، نوری نیارکی، دانشگاه هوایی، امام محمد باقر(ع)، ۲۱ متری جی، بزرگراه آیت الله سعیدی، جاوی نشان متوسلیان و رینگ داخلی میدان آزادی از جمله نقاطی بوده که شامل اجرای این طرح بوده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.