2024/02/29
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۰ اسفند
بهره مندی شهروندان منطقه 19 از خدمات رایگان غربالگری و معاینات قلب

بهره مندی شهروندان منطقه 19 از خدمات رایگان غربالگری و معاینات قلب

نبض تجارت_شهروندان بالای 40 سال در منطقه 19 می توانند از خدمات رایگان غربالگری و معاینات قلب در مرکز بهداشت امام صادق (ع) ناحیه سه بهره مند شوند.

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حسین اخگر پور معاون اجتماعی و فرهنگی گفت: غربالگری رایگان بیماری‌های قلبی با مشارکت مرکز قلب تهران ویژه افراد بالای ۴۰ سال و دارای سابقه بیماری‌های قلبی ارائه می شود و در صورت تایید بیماری قلبی به منظور پیگیری درمان به مرکز قلب تهران ارجاع داده می شوند

به گفته این مسئول شهروندان می توانند برای بهره مندی از خدمات غربالگری و معاینات قلب روز پنج شنبه 28 دی ماه ساعت 8:30 تا 12 به نعمت آباد میدان ثارالله شهرک احمدیه خیابان شهید بهشتی جنب مدرسه میر میران مرکز بهداشت امام صادق (ع) مراجعه کنند.
ضمن اینکه برای دریافت نوبت می توانند با شماره های ۵۵۸۲۸۲۲۲ و ۵۵۸۸۴۶۷۶ تماس حاصل فرمایید.
براساس این گزارش اداره سلامت منطقه ۱۹ طی ماه‌های گذشته نسبت به استقرار تیم‌های پزشکی از بیمارستان فارابی و تیم‌های جهادی در محلات کم برخوردار و روستاها اقدام کرده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.