2024/02/29
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۰ اسفند
یکهزار و 100 مخزن پسماند منطقه 2 نوسازی شد

یکهزار و 100 مخزن پسماند منطقه 2 نوسازی شد

نبض تجارت _معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری منطقه ۲ از اجرای طرح نوسازی یکهزار و 100مخزن پسماند های شهری خبرداد .

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی شهرداری منطقه2، علی اصغر طاهری،  با اشاره به اهمیت ارتقای نظافت و پاکیزگی محیط شهری گفت: همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر ، طرح نوسازی مخازن پسماند تر از ابتدای سالجاری در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به سیاست های مدیریت شهری منطقه مبنی بر نوسازی سالیانه یک سوم از مخازن پسماند گفت:  در حال حاضر بیش از 4700 مخزن در معابر این منطقه وجود دارد که با حمایت سازمان پسماند شهر تهران و شهرداری منطقه  درفاز اول بیش از یکهزار و 100 مخزن پسماند نوسازی شده است
 به گفته طاهری براساس برنامه ریزی صورت گرفته  نوسازی 500 مخزن دیگر هم تاپایان سالجاری انجام می شود که در مجموع 1600 مخزن نو جایگزین مخازن فرسوده می شود.
طاهری ادامه داد: پس از پایش های میدانی در سطح محلات و با توجه به پیام های دریافتی از شهروندان، اولویت های نوسازی مخازن در معابر مشخص و در راستای ارتقاء زیست پذیری شهری و صیانت از محیط زیست، مخازن آن ها با مخازن نو تعویض شد.
معاون شهردار منطقه 2 گفت: همزمان با طرح نوسازی، مرمت و بهسازی مخازن نیز با استقرار اکیپ تجهیز و بهسازی انجام و  مخازن فرسوده پس از بهسازی  به چرخه خدمات شهری برمی‌گردد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.