2024/02/29
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۰ اسفند
لزوم همراهی مدیریت شهری با مراکز درمانی و بیمارستان‌ها

لزوم همراهی مدیریت شهری با مراکز درمانی و بیمارستان‌ها

نبض تجارت- نشست مشترک انارکی محمدی شهردار منطقه۱۲، سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران، رئیس بیمارستان، هیئت امنا و جمعی از معاونان و مدیران منطقه در خصوص بررسی مشکلات شهرسازی، عمرانی، زیباسازی و.... بیمارستان برگزار شد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار این منطقه گفت: موضوع بهداشت و درمان از اصلی‌ترین موضوعات و دغدغه‌های مهم مدیریت شهری است و شهرداری در این حوزه هم متولی است و هم وظیفه خود می‌داند در این حوزه مشکلات و نواقص را پیگیری کند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بیمارستان های سوم شعبان،بازرگان و...از بیمارستان های خوبی هستند که با کمک خیرین ساخته و اداره می‌شوند و از لحاظ کارایی از بسیاری بیمارستان های مناطق برخوردار مطلوب تر هستند، گفت: وظیفه ما ایجاب می کند در روند مراحل شهرسازی و مشکلات آن، مسائل مربوط به عوارض و... با این گونه مراکز با ایجاد یک ادبیات مشترک با وزارت بهداشت همراهی بیشتری داشته باشیم.

علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز ضمن اعلام خرسندی از حمایت های شهرداری و عوامل دست اندر کار آن در همکاری با بیمارستان، تقویت هرچه بیشتر ارتباط بیمارستان و شهرداری را حائز اهمیت دانسته و ایجاد مشارکت های دو سویه در راستای  افزایش کیفیت و کمیت ارائه خدمات اثربخش در حوزه سلامت برای مردم شریف منطقه را از رسالت های اصلی هر دو مجموعه برشمرد.

موضوعات شهرسازی،فضای سبز،جمع آوری پل عابر پیاده و... از جمله مشکلاتی بود که هیئت امنای بیمارستان به آن اشاره کردند.

بیمارستان خیریه سوم شعبان پس از پنجاه سال از آغاز تاسیس تا کنون با مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع زیربنا و برخورداری از بخش های مختلف تخصصی با ۲۰۰ تخت مصوب بیمارستانی به عنوان یکی از قدیمی ترین بیمارستان های خیریه تهران به بیماران نیازمند جنوب شهر تهران خدمات سلامت با کیفیت ارائه می نماید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.