2024/02/29
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۰ اسفند
عملکرد خیره‌کننده فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه نخست سال جاری

عملکرد خیره‌کننده فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه نخست سال جاری

نبض تجارت- شرکت فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه نخست سال جاری عملکرد موفقی را به ثبت رسانده است. درآمد فروش محصولات این شرکت از ابتدای فروردین تا انتهای دی‌ماه سال جاری با جهش ۴۶.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۵۹ هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش نبض تجارت ؛ شرکت فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه نخست سال جاری عملکرد موفقی را به ثبت رسانده است. درآمد فروش محصولات این شرکت از ابتدای فروردین تا انتهای دی‌ماه سال جاری با جهش ۴۶.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۵۹ هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان رسیده است.

حجم فروش داخلی و صادراتی شرکت فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه نخست سال جاری ۳،۳۲۳،۶۷۸ تن بوده که رشد ۳.۷ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد. این افزایش حجم فروش محصولات در حالی به دست آمده که این شرکت در فصل گرم امسال، ۵۴۰ هزار تن از تولید برنامه‌ریزی‌شده خود را به واسطه محدودیت‌های برق از دست داد.

حجم کل فروش محصولات فولاد خوزستان در بازار داخلی، شامل فولاد میانی، آهن اسفنجی و گندله، ۲،۵۰۶،۷۸۵ تن بوده که جهش ۱۹ درصدی را نسبت به ۱۰ ماه نخست سال قبل نشان می‌دهد و در واقع فولاد خوزستان به خوبی نیازهای بازار داخلی را تامین کرده است.

حجم فروش شمش فولادی توسط شرکت فولاد خوزستان در بازار داخلی در ۱۰ ماهه نخست امسال، ۱،۲۰۱،۲۱۹ تن بوده که رشد قابل توجه ۱۲.۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.

همچنین فولاد خوزستان از ابتدای فروردین تا انتهای دی‌ماه سال جاری، ۷۸۲،۷۳۸ تن از نیازهای بازار داخلی به تختال را تامین کرده که حاکی از رشد ۱۲.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.