2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
آسام همراه قابل اعتماد شما در نوروز

آسام همراه قابل اعتماد شما در نوروز

نبض تجارت- با نزدیک شدن به عید باستان نوروز بسیاری از خانواده‌ها برای گذراندن این تعطیلات به سفرهای داخلی عازم خواهند بود و برای اطمینان از امنیت و راحتی خود در سفر، بیمه مسافرتی یک اقدام ضروری است.

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی بیمه تجارت ‌نو به نقل از چابک آنلاین؛ بیمه نامه تخصصی مسافرتی آسام بیمه تجارت‌نو در حوزه بیمه مسافرتی داخلی در ایران برای اولین بار در صنعت بیمه با ارائه خدمات بیمه‌ای کامل و جامع به مسافران در ایام نوروز امسال نیز آماده همراهی با خانواده های ایرانی برای سفرهای داخل کشور است.

بیمه تجارت‌نو با داشتن تجربه و تخصص در زمینه بیمه مسافرتی داخلی، انواع پوشش‌های متنوع و جذاب را برای مسافران در این ایام فراهم کرده است.

این بیمه‌نامه شامل پوشش‌های مختلفی مانند سرمایه فوت ، نقص عضو و از کار افتادگی دائم( کلی یا جزئی) ، هزینه پزشکی، هزینه رفت و برگشت و اقامت یک عضو خانواده در صورت بستری بیش از 5 روز ، هزینه جبران و بازسازی منزل مسکونی بیمه گذار در اثر آتش سوزی، صاعقه، انفجار، ترکیدگی لوله در حین سفر و جبران هزینه لغو شدن بلیط سفر در صورت بروز حادثه، که برای مسافران اطمینان و آرامش لازم را در سفرهایشان فراهم می‌کند.

با توجه به اهمیت بیمه مسافرتی در سفرها، آسام بیمه تجارت‌نو تلاش دارد تا با ارائه خدمات با کیفیت و پاسخگو به نیازهای مسافران، به عنوان یک همراه قابل اعتماد در سفرهای نوروزی حضور داشته باشد.

بنابراین در صورت تصمیم به سفر در داخل کشور در ایام نوروز به یاد داشته باشید که بسته‌ای قابل اعتماد از بیمه مسافرتی آسام بیمه تجارت‌نو را در کنار خود داشته باشید تا سفر شما با آرامش و اطمینان بیشتری همراه باشد.

با مراجعه به شعب بیمه تجارت‌نو در سراسر کشور به راحتی می‌توانید نسبت به خرید این بیمه‌نامه اقدام نمایید.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.